Pokémon – Red a Blue 3

Scénář: Hidenori Kusaka

Kresba: Mato

Překlad: Matyáš Anton

Útok na rakeťáckou základnu v Saffron City je na spadnutí, ale tím Redovy starosti nekončí. Musí ještě porazit trenéra Viridianského stadionu Giovanniho, nemluvě o té největší výzvě ze všech – rozhodujícím zápase s jeho největším rivalem Bluem! První dějový úsek vrcholí, a to ve velkém stylu! Tak se k nám přidejte, tahle akce totiž bude stát za to!

Ukázka:

https://drive.google.com/drive/folders/1aKg9tRW3pXMKCVWMEpiDjQkRyhT_h9xP

Listovací ukázka:

https://crew.digitania.eu/manga/pokemon-03/1

Rocket a Groot 2: Občasná válka

Scénář: Nick Kocher

Kresba: Michael Walsh

Překlad: Jiří Pavlovský

Nic nemůže rozdělit nejoblíbenější marvelovský tým, že ne?!

Rocket a Groot se dokážou zabavit i v márnici. Jenže ani ta největší zábava nedokáže zakrýt smutek jistého mývala nad smrtí svého učitele podfukářství.

Začíná nová éra oblíbené dvojice Strážců galaxie, a to hned pohledem do Rocketovy tajemné minulosti. Pak se však naši hrdinové ocitnou ve víru druhé Občanské války. Ale klídek, ani tohle nedokáže naše nerozlučné přátele rozdělit, zvláště pak, když je více zajímá chystaná krádež v továrně na dětský pudr kdesi v Georgii. Proč je to tak zajímá… a proč se do toho motá i podivná a neuvěřitelná Gwenpool? Ano, na venkovských silnicích dojde k nelítostnému klání profesionálních lovců hlav! Odměna bude vysoká, ale rizika také! A budou lítat třísky… a to nejen z Groota!

V knize najdete sešity Rocket Raccoon and Groot č. 7–10 od Nicka Kochera, Michaela Walshe, Joshe Hixsona, Crise Petera a Michaela Garlanda. A k tomu také úplně první Rocketovo zjevení v sešitě Incredible Hulk č. 271.

Ukázka:

https://drive.google.com/drive/folders/1u_m-8xtQO02c99XZgDeHXQ3b7skn-6y_

Listovací ukázka:

https://crew.digitania.eu/komiks/rocket-a-groot-2/1

Birds of Prey 3: Kruh se uzavírá

Scénář: Julie Bensonová, Shawna Bensonová

Kresba: Marcio Takara, Roge Antonio

Autor obálky: Terry Dodson, Rachel Dodsonová

Barvy: Marcelo Maiolo, Jordan Boyd

Překlad: Michael Talián

Birds of Prey jsou víc než jen tým: Batgirl, Black Canary a Huntress jsou kámošky, kumpánky a ségry. I když se členská základna týmu rozroste o Catwoman, Poison Ivy, a dokonce i Harley Quinnovou, jeho jádrem zůstávají tři hrdinky – Barbara, Dinah a Helena.

Co se však stane, když důvěru, která je spojuje, naruší zrada?

Barbara Gordonová není jen Batgirl – je také špičkovou hackerkou, známou pod jménem Oracle, která se prolomila do počítačového systému nebezpečného překupníka informací, který si říká Calculator, aby krůček po krůčku zlikvidovala jeho zločinný byznys. Když si však Calculator udělá z nalezení a zničení Oracle životní poslání, odhalí Dinah s Helenou, že k nim Barbara nebyla úplně upřímná ohledně zdroje svých informací… a v křížové palbě začnou umírat nevinní.

Ve chvíli, kdy se proti nim spojí nejnebezpečnější a nejosobnější nepřátelé, spolu Birds sotva promluví. Dokáží se znovu sjednotit… nebo jednou a provždy padnou?

Přichází vzrušující vyvrcholení fanoušky oblíbené série autorek Julie a Shawny Bensonových (televizní seriál The 100) s kresbou Roge Antonia (GRAYSON) a Marcia Takary (Green Arrow). Sebrané vydání sešitů BATGIRL A BIRDS OF PREY č.14–22.

Ukázka:

https://drive.google.com/drive/folders/1amAH7_Ygb3Qknbvl5G0eEDNKvoPMBtHB

Listovací ukázka:

https://crew.digitania.eu/komiks/birds-of-prey-3/1

Spider-Man/Deadpool 6: Klony hromadného ničení

Scénář: Robbie Thompson

Kresba: Scott Hepburn, Flaviano, Matt Horak, Elmo Bondoc

Barvy:   Ian Herring, Brian Reber

Překlad: Darek Šmíd

SPIDEY A DEADPOOL DÁVAJÍ TÝMOVKU NAPŘÍČ GENERACEMI!

V SOUČASNOSTI se proti nim hrnou Deadpoolovi dvojníci – a i v budoucnosti mají Staroch Parker a Dědula Wilson svých vlastních trablů víc než dost! Kvůli Klonopoolovi se navíc obě časové linie srazí! Kdo, nebo co je Klonopool zač, a kde se vůbec vzal? A mají dva staří páprdové šanci napravit hříchy svých někdejších já, když se na ně vyvalí desítky tuplovaných Deadpoolů? Činy našich současných hrdinů mají mezitím v přítomnosti celkem znatelné následky.Jako například totální über válku všech hrdinů marvelovského vesmíru vykopaných z hrobů. Připravte se na to, že své okostýmované oblíbence uvidíte podstatně jinak, než byste kdy čekali – a není tu řeč jen o Spideym a Deadpoolovi! A co na to celé vlastně Fantastic Four z budoucnosti?

OBSAHUJE SEŠITY SPIDER-MAN/DEADPOOL Č. 29–33, JEJICHŽ AUTORY JSOU ROBBIE THOMPSON, SCOTT HEPBURN, ELMO BONDOC, MATT HORAK, FLAVIANO, BRIAN REBER A IAN HERRING.

Ukázka:

https://drive.google.com/drive/folders/1j5jehgv295i-nuz6BAuyDU68y1W6C6K0

Listovací ukázka:

https://crew.digitania.eu/komiks/spider-man-deadpool-6-v2/1

Návrat Temného rytíře (Legendy DC)

Scénář: Frank Miller

Kresba: Frank Miller

Barvy:   Lynn Varleyová

Překlad: Viktor Janiš

NÁVRAT TEMNÉHO RYTÍŘE – JEDEN Z NEJLEPŠÍCH KOMIKSŮ VŠECH DOB!

Návrat Temného rytíře je příběh z nedaleké budoucnosti, ve kterém starý a zahořklý Batman vyráží do své poslední bitvy. Je to temný a ponurý příběh, zasazený do temného a ponurého světa. Do světa, ve kterém mají zločinci větší práva než bojovníci proti nim. Do světa, který nenávidí všechno velké. A Batman pro tenhle svět příliš velký je… a to se neodpouští. Takže zatímco Batmanovi protivníci vystupují v televizních pořadech, proti Temnému rytíři jsou vysílány speciální jednotky, aby ho zlikvidovaly. Nakonec je vyslán i sám Superman.

Millerova temná vize udělala z maskovaného superhrdiny opravdu temného rytíře. Tragického a monumentálního hrdinu, který jde za tím, čemu věří, i když musí jít proti všem a i když nemůže vyhrát. Miller vytvořil nového Batmana – temného, drsného a posedlého svým posláním… ve světě, který se až příliš podobá tomu našemu.

Ukázka:

https://drive.google.com/drive/folders/1bYmIuc4MkC1sACEqNiTdP-oWFOBFa5dz

Listovací ukázka:

https://crew.digitania.eu/komiks/navrat-temneho-rytire-legendy-dc/1