Achernar

Mysteriózní horor české autorky

Nakladatelství Golden Dog začalo rok 2021 svou první překladovou knihou, hororem Cizinci od Morta Castlea. Ale stále je naším hlavním cílem vydávat české hororové autory. A to dokazuje kniha Achernar české autorky Ludmily Svozilové, která je druhým novým románem nakladatelství Golden Dog vydaným v roce 2021.

Ludmila Svozilová se noří do tajů lidské psychiky a toho, co lidé snesou. V prostředí, kterému snad ani nemohou porozumět. Tajemný horor vypráví příběh o Patricii, které se jednoho dne zhroutí život – přijde o práci, je vyhozena z bytu. Tohle není dobrý začátek dne. Naštěstí je tu Achernar, tajemná společnost, která by mohla být jejím vykoupením.

Kniha Achernar vychází 22. února 2021.

Odkaz pro objednání knihy: https://www.goldendog.cz/produkt/achernar/

ANOTACE

Jmenuje se Patricie. Během jediného dne přišla o práci a ocitla se na ulici. K tomu má tajemství – cosi, co nedokáže definovat ani vylovit z paměti. Psychopat jí už několik měsíců šlape na paty a zanechává vzkazy na stránkách vytržených z Miltonova Ztraceného ráje. Všichni kolem ní umírají. Hlavně proto se rozhodne využít podezřelou pracovní nabídku. Achernar s.r.o. je sice firma bez zápisu v obchodním rejstříku, nemá ani webové stránky a nabízí nezvykle velké peníze, ale Patricie bláhově doufá, že se v rámci inzerované půlroční stáže ztratí brutálnímu slídilovi z dohledu.

Ludmila Svozilová

Achernar

Ilustrace obálky a vnitřní ilustrace: Milan Popelka

Grafická úprava a sazba: Michal Březina

Formát: brožovaná, 284 stran

Žánr: mysteriózní horor

Cena: 299 Kč (na eshopu goldendog.cz za 249 Kč)

ISBN: 978-80-88067-30-6

O AUTOROVI

Ludmila Svozilová je absolventka ŠÚUV a gymnázia, malířka mařížské keramiky, výtvarnice a keramička. Pracovala jako úřednice, malířka, uklízečka, matka početné rodiny, hospodyně a OSVČ ve vlastní dílně, to vše provázaně, podle toho, jak si život žádal. V současné době je zaměstnána na částečný úvazek jako matrikářka a volný čas dělí téměř rovnoměrně mezi psaní a experimenty s hlínou. Žije a inspiraci sbírá ve starém strašidelném domě kousek za Prahou.