LISTOPADOVÝ BALÍČEK

Můj první komiks: Balíček tří komiksů dle vlastního výběru

Poskládejte si svůj ideální mix komiksů ze série Můj první komiks! Stačí si vybrat z pěti již vydaných knih a ty uvést do poznámky v objednávce. Za tyto tři komiksy zaplatíte pouze 398 Kč!

https://www.obchod.crew.cz/detail/komiks-618549-muj-prvni-komiks-balicek-tri-komiksu-dle-vlastniho-vyberu

To by bylo z informací všechno. Pojďme se tedy vrhnout do těch novinek, ať nám zbytečně nevystydne to kakao!

Pokémon – Red a Blue 2

Scénář: Hidenori Kusaka

Kresba: Mato

Redova cesta za titulem nejlepšího trenéra Pokémonů všech dob pokračuje. Setká se s tajemnou dívku Green, bude čelit zástupům silných Pokémonů, a ani Rakeťáci nezahálejí a dále spřádají své ďábelské plány. Začíná přituhovat a v sázce je víc než kdy dřív. Připravte se na dobrodružství, od kterého nedokážete odtrhnout oči!

Ukázka:

https://drive.google.com/drive/folders/1HPxrbB1GTEN1y-PcG_DgsxSE8xO_yYpS

Listovací ukázka:

https://crew.digitania.eu/manga/pokemon-02/1

Modrá CREW 16: Jednorožec (1-2)

Scénář: Mathieu Gabella

Kresba: Anthony Jean

První polovina mysteriózního historického thrilleru!

V kalendáři se skví letopočet 1565 a venku řádí renesance. Mezi církví a vědci vypuká válka, která se točí kolem toho nejtajemnějšího a nejúžasnějšího výtvoru – lidského těla. V Paříži se objevují mrtvoly slavných doktorů. Ambroise Paré, královský chirurg a průkopník moderního lékařství, začíná pátrat… a zjišťuje, že je další na seznamu. Ale někdo ho chrání. Tajemné bytosti, které ho přinutí pochybovat o všem, čemu kdy věřil…

Ukázka:

https://drive.google.com/drive/folders/1tfWwelcr-ohXF8rIMtPdlTYYH8LgLFnl

Listovací ukázka:

https://crew.digitania.eu/komiks/modra-crew-16-jednorozec-1-2/1

Deadpool, miláček publika 2: Deadpool vs. Sabretooth

Scénář: Gerry Duggan

Kresba: Scott Koblish, Matteo Lolli, Iban Coello

Když se do sebe pustí dva nezavražditelní zabijáci, jak se pozná, kdy to vůbec skončí?

Deadpool si totiž myslí, že mu Sabretooth zabil jeho rodiče. Jenže… ve skutečnosti to Wade udělal sám, jen o tom nemá ani tušení! Jejda. Deadpoolova pomýlená pomsta hrozí, že mu vybouchne do ksichtu, a to se neobejde bez ututlaných tajemství, samoléčebných schopností a příšerného násilí. A když se do sebe pustí Deadpool a Sabretooth, může s tím vůbec něco udělat Magneto? Žoldáci za prachy si mezitím přicházejí na slušné… prachy a Wade se potřebuje nějak popasovat s faktem, že se z něj stal globální hrdina a Avenger – poté, co prožil život jako nenapravitelný zkrachovalec.

Ukázka:

https://drive.google.com/drive/folders/1BSQeRddrIK9SPaiNC0ltBSKcZ2cw7xB0

Listovací ukázka:

https://crew.digitania.eu/komiks/deadpool-milacek-publika-2/1

Rick a Morty 5

Scénář: Kyle Starks

Kresba: CJ Cannon, Katy Farinová

Pokračování úspěšné komiksové série, založené na supervtipném animovaném seriálu Dana Harmona a Justina Roilanda Rick a Morty z [adult swim]!

Sledujte degenerovaného génia Ricka Sancheze a jeho koktajícího vnuka Mortyho při jejich dobrodružstvích na nejzazší hraně času, prostoru a maxima toho, co se dá ještě Jerrymu odpustit. V tomto svazku najdete třídílný příběh scenáristy nominovaného na Eisnerovu cenu Kylea Starkse (Sexcastle) a výtvarníka CJ Cannona o zavrženíhodném Matlákovi Jerrym, který hodlá ovládnout celý multivesmír. Vedle toho se na scénu vrací Pidirick v akčním nářezu „Miláčku, zmenšil jsem dědu“, a to ve výtvarném podání Kylea Starkse. V hrůzném „Horizontu ubohosti“ zažijete děs a hrůzu, načež se budete za břicha navzájem popadat u bonusových kraťasů Marca Ellerbyho!

Ukázka:

https://drive.google.com/drive/folders/1NrMXAtSJ2y-Gy1eVi7mlrELuOJjpZ1qa

Listovací ukázka:

https://crew.digitania.eu/komiks/rick-a-morty-5/

Tokijský ghúl: re 6

Scénář: Sui Išida

Kresba: Sui Išida

Krutý střet mezi klanem Cukijama a ÚPG vrcholí. Kolik obětí mezi inspektory i ghúly si tato bitva vyžádá? Podaří se Šúovi utéct, anebo bude zkáza jeho rodu dokonána? A nakolik si je Kaneki vlastně jist svým nynějším posláním? To vše se již brzy ukáže…

Ukázky:

https://drive.google.com/drive/folders/1tOJRvdf_U1puMPflpBd_zuoLwwByBDXt

Listovací ukázky:

https://crew.digitania.eu/manga/tokijsky-ghul-re-6/1

Naruto 48: Slavící vesnice

Scénář: Masaši Kišimoto

Kresba: Masaši Kišimoto

Narutův souboj s Painem mění topologii krajiny a vymazává zbytky Konohy. Když se konečně střetávají tváří v tvář, Naruto zjišťuje, že Painovy pohnutky i minulost jsou mnohem komplikovanější, než tušil. Následky tohoto zjištění i změny ve vedení vesnice jen prohlubují Narutovo odhodlání. Navíc je ve vzduchu stále otázka ohledně osudu Sasukeho.