Krásná temnota 

Scénář: Fabien Vehlmann, Marie Pommepuyová

Kresba: Kerascoët

Vynikající, neobvyklé, nápadité. Superlativů na tento titul by mohlo být vzneseno mnoho. Především je to ale vyšinutý, temný, naturalistický a extravagantní příběh odehrávající se na ploše čtyř ročních období mezi obyvateli poněkud… neobvyklého obydlí. Tohle je Alenka v říši divů, verze Davida Lynche.

Pozor: Toto není titul určený dětem! Obsahuje násilí, depresi a až příliš velkou dávku reality.

Ukázky:

https://drive.google.com/drive/folders/1DH6jlIsX9KkY2IknCCocgaflWgx6-45R

Listovací ukázky:

https://crew.digitania.eu/komiks/krasna-temnota/1

Ateliér špičatých klobouků 1

Scénář: Kamome Širahama

Kresba: Kamome Širahama

Coco se od malička toužila stát čarodějkou, jenže k tomu jsou potřeba vrozené schopnosti. Dívce tudíž nezbývá než snít a vést poklidný život po matčině boku. Všechno se změní, když do vesnice přijede čaroděj a dívka ho spatří při provádění magického rituálu. Snaží se ho napodobit, jenže netuší, jaké následky může mít neodborně provedené kouzlo…

Ukázky:

https://drive.google.com/drive/folders/1RYNgjpzxQQTfBOyKpuGOqRycgX_-FLQU

Listovací ukázky:

https://crew.digitania.eu/manga/atelier-spicatych-klobouku-1/1

Mýty 17: Kdo seje vítr

Scénář: Bill Willingham

Kresba: Dan Green , Mark Buckingham , Adam Hughes , P. Craig Russell , Zander Cannon , Ramon Bachs , Shawn McManus , Steve Leialoha , Ron Randall , Andrew Pepoy , Rick Leonardi , Jim Fern

Obávaný pan Temný je mrtvý. Při svém sebevražedném útoku ho zabila jediná bytost ještě chladnější než on sám: Severní vítr, král Zamrzlé pustiny, vládce jednoho z hlavních větrů… a Wolfiho nanicovatý otec.

Nyní, protože se Wolfi zřekl jakéhokoliv nároku na trůn, si musí korunu nasadit jedno z jeho dětí… a Zlý vlk, společně se svou ženou Sněhurkou, musí nečinně přihlížet, jak služebníci Severního větru podrobují jejich potomky sérii zkoušek, které rozhodnou o novém svrchovaném vládci.

Větry změny začnou mezitím vát i v jiných zemích. Improvizovaná revoluce kdysi okřídleného opičáka Bufkina proti novému vladaři Pan-ozského císařství získává nečekané spojence. Růženčin průzkumný tým doráží na Farmu těsně před Vánoci a nachází ji v podivuhodně dobrém stavu. A v Temném hradě čeká zdravotní sestra Sprattová na návrat ostatních Mýtů se zadrženým dechem – a naostřenou čepelí.

Ukázky:

https://drive.google.com/drive/folders/1XpaWmuSvWwcuOfPD0QaWBF9UfK0JycOk

Listovací ukázky:

https://crew.digitania.eu/komiks/myty-17/1

Můj první komiks: DC Superhrdinky – Léto na Olympu

Scénář: Shea Fontanová

Kresba: Yancey Labat

I superhrdinky musely někdy chodit do školy a řešit problémy s učením a kamarádkami. Dětské verze Wonder Woman, Harley Quinn, Batgirl a dalších hrdinek vám předvedou, že školní problémy vám dají zabrat, i když máte superschopnosti. Naštěstí, když máte dobré kamarádky, se vždycky nějaké řešení najde! A to i když se problémy týkají antických bohů a zmizelého neviditelného letadla!

Ukázky:

https://drive.google.com/drive/folders/1JHvkScOQQna43kN06PMAvS1Ud6AAfkgD

Listovací ukázky:

https://crew.digitania.eu/komiks/muj-prvni-komiks-dc-superhrdinky/1

Nesnáším Pohádkov 2: Kulma drát

Scénář: Skottie Young

Kresba: Skottie Young , Jeffrey Cruz

Pokračování komiksového hitu NESNÁŠÍM POHÁDKOV od držitele Eisnerovy ceny a autora bestsellerů Skottieho Younga (ČARODĚJ ZE ZEMĚ OZ; FORTUNATELY, THE MILK; LITTLE MARVEL) je zřejmě nejzásadnější fikcí od dob vynálezu slova a možná i obecně lidských bytostí.

Gerda pořád trčí v Pohádkově a snaží se kulma dostat domů, a když se jí do cesty postaví nečekaná překážka – skončí jako korunovaná královna! Podívejte se, jak Gerda vládne světu, který nenávidí, jak se seznámí s novým kamarádem jménem drak Duncan, dostane přes tlamu od krásné princezny a učiní volbu, která může klidně zapříčinit konec Pohádkova.

Ukázky:

https://drive.google.com/drive/folders/1TnHRQFIE3VzAo3PymaBSb0SB5ZfUOalw

Listovací ukázky:

https://crew.digitania.eu/komiks/nesnasim-pohadkov-2/1

Zaslíbená Země Nezemě 8

Scénář: Kaiu Širai

Kresba: Posuka Demizu

Emma a Ray se cestou do tajemné lokace Goldy Pond ocitají ve svízelné situaci – démoni na ně číhají na každém kroku a navíc jsou v obrovské přesile. Jak se dětem podaří přežít a najít záhadného pana Minervu, když jim jejich průvodce i nadále odmítá sebeméně pomoci?

Ukázky:

https://drive.google.com/drive/folders/1Mz1JRTM5z9uIzmSdcMf5qjYQNj3uifMB

Listovací ukázky:

https://crew.digitania.eu/manga/zaslibena-zeme-nezeme-8/1

Doctor Strange 6: Bůh magie

Scénář: Donny Cates

Kresba: Niko Henrichon , Gabriel Hernandez Walta

ZLO JE VŠUDE, A SVĚT POTŘEBUJE NEJVYŠŠÍHO ČARODĚJE VÍC NEŽ KDY PŘEDTÍM.

Ale Nejvyšším čarodějem je nyní… Loki?! Pozdravte Mistra neplechářských umění! Severský pán lží má plášť, kouzla… dokonce má jako asistentku Zelmu Stantonovou (a možná i jako něco víc?). Je tohle ta příležitost, kterou Loki potřeboval k tomu, aby se konečně stal hrdinou, nebo se bůh klamu nebezpečně přibližuje získání neomezené moci? A co se stalo se Stephenem Strangem, předchozím Nejvyšším čarodějem? Stephen, poražen, avšak nepokořen, by mohl mít ještě jeden poslední trik v rukávu… takový, který by mohl marvelovským vesmírem otřást do základů! Ale bude to k opětovnému získání jeho titulu stačit, zvlášť když život někoho, koho miluje, visí na vlásku?

Obsahuje komiksy DOCTOR STRANGE č. 381–385 – autoři Donny Cates, Gabriel Hernandez Walta, Niko Henrichon a Jordie Bellaireová.

Ukázky:

https://drive.google.com/drive/folders/1fK5Pzp3ElLLY3JMdqo6Xle8tyXwZrZS-

Listovací ukázky:

https://crew.digitania.eu/komiks/doctor-strange-6/1

ODKAZ NA E-SHOP NAKLADATELSTVÍ