I přesto, že to tak venku nevypadá, máme červenec, a léto a prázdniny jsou v plném proudu. Spolu s nimi mnohým z nás dorazila do schránek červencová Pevnost.

Tentokráte hlavním tématem byl film Tenet, očekávané akční sci-fi z rukou Christophera Nolana, které zamíří do kin už 30. července. Na zoubek se redaktoři také podívali snímkům Batman vs. Želvy ninja, The Wretched, Betaal či Lamyina báseň. V rozhovoru s českou spisovatelkou Kristýnou Sněgoňovou se dozvíte mnoho informací o její nové knize Město v oblacích a o různch úskalích při psaní této knihy. A rubrika Fokus nahlédla do dveří, které je lepší neotvírat – míněno kousek Zámek a klíč, který můžete znát například jako seriál od Netflixu.

Ani literární svět nezůstvá pozadu a přináší mnoho knižních i komiksových novinek. Příkladem jsou nové knihy Joea Abercrombieho, Marissy Meyerové, Anthonyho Ryana a z českých luhů například Jiřího Dittricha. A příznivce cestovatelky v čase Claire Randall Fraserové jistě potěšení, že byla vydána již osmá kniha teto epické romantické ságy.

Ve videoherní rubrice samozřejmě nesmíte minout pokračování jedné z nejúspěšnějších her a to The Last of Us Part II a pro “pamětníky” i Desperados III.

Suma sumárum, kdo si ještě nezřídil předplatné, šup do trafiky 😉