Nakladatelství FANTOM Print vydává sedmý díl série Strážkyně Riley Jensonová

 

Anotace

Strážkyně Riley Jensonová snad pokaždé musí čelit těm nejhorším zlosynům. Ani tentokrát tomu není jinak. Někdo tu oživuje mrtvé, aby za něj konali krvavé dílo. K něčemu takovému je zapotřebí opravdu temného čarodějnictví, a přesně to na Riley čeká na konci řady lidských těl, použitých k bizarnímu rituálu zla. K tomu se navíc objeví další série brutálních vražd, která otřese upířím světem jejího milence, Quinna. A tak poslední, co Riley potřebuje, je žár nadcházejícího úplňku, v němž její vlkodlačí hormony začínají bublat – a už vůbec nepotřebuje, aby se na scéně objevil toulavý vlk a sexy lovec odměn Kye Murphy a začal jí fušovat do řemesla.

O autorce

Keri Arthur je australská autorka fantasy, hororových a romantických knih. Pochází z Malbourne, literární tvorbě se věnuje už od svých dvanácti let, přičemž dosud napsala na třicet románů, které získaly řadu žánrových ocenění.

Kromě devítidílné série Strážkyně Riley Jensonová (2005–2010) má na svém kontě například šestidílný cyklus Temní andělé (2011–2013), trilogii Damašský kruh (2001–2003) či román Eryn (2007). Keri Arthur je vdaná a má jednu dceru, jednoho psa a zarostlou zahradu. Pokud zrovna nepíše, ráda v televizi sleduje seriály, jako jsou Akta X nebo Buffy.

 

Info o knize

ISBN 978-80-7594045-2

Autor: Keri Arthur

Název: Smrtící touha

Série: Strážkyně Riley Jenson 7

Žánr: paranormální romance

Překlad: Petra Kubašková

Formát: váz. s přebalem, 145×205 mm

Počet stran: 288