Nakladatelství FANTOM Print vydává šestý díl série Psyové/měňavci

Anotace

Ačkoli Mercy, strážkyně DarkRiverů, cítí naléhavou potřebu najít si životního druha, zuřivě odolává, když si ji zkouší přivlastnit Riley Kincaid, poručík ze smečky SnowDancerů. Problém není jen to, že ji vytáčí; je totiž také vlk, zatímco ona je kočičí šelma, a oba jsou zvyklí mít navrch.

Když je však z teritoria DarkRiverů unesen geniální mladý měňavecký vědec, musí Mercy a Riley spolupracovat, aby mladíka vystopovali – dřív, než se záhadní únosci rozhodnou, že už ho není potřeba. Dva dominantní jedinci však časem zjistí, že když se podřídí jeden druhému, neodhalí tím jen smrtící konspiraci, ale také vášeň tak žhavou, že na nich obou zanechá ohnivý cejch.

UKÁZKA

O autorce

Nalini Singhová se narodila v roce 1977 na Fidži, vyrůstala na Novém Zélandu a následně žila a pracovala tři roky v Japonsku, během nichž si udělala čas i na důkladné procestování Asie. Živila se jako právnička, knihovnice, učitelka angličtiny a pracovala také v cukrářském odvětví (ne nutně v tomto pořadí). Jakožto spisovatelka má na svém kontě pět románů z edice Harlequin (Desert Warrior, Bound by Marriage aj.), které ještě postrádají fantastické prvky. Prorazila až se sérií paranormálních romancí Guild Hunter, která využívá tematiku andělských bytostí, a zejména s patnáctidílnými Psyi/měňavci, z nichž vyšlo v češtině dosud pět svazků.

 

Info o knize

ISBN 978-80-7594-044-5

Autor: Nalini Singh

Název: Ohnivý cejch

Série: Psyové/měňavci 6

Žánr: paranormální romance

Formát: brož., 145×205 mm

Počet stran: 272