Nakladatelství FANTOM Print vydává závěrečný díl fantasy trilogie Kodex společníků:

Anotace

Ve třetí knize Kodexu společníků, nejnovější série v sáze o temném elfu Drizztu Do’Urdenovi z pera R. A. Salvatoreho, která se dostala na seznam bestsellerů New York Times, zuří ve světě Forgotten Realms krvavá válka.

Do neustále se vyvíjejícího světa Forgotten Realms přineslo Rozervání černá mračna a dlouhé měsíce trvající tmu. Pod těžkým nebem navíc zuří válka, neboť orci porušili těžce vybojovaný smír, který trval, ať už jakkoli nejistě, celých sto let. Z touhy vyrovnat nevyřízené účty se tak stal totální boj o nadvládu nad starodávnými říšemi Severu.

UKÁZKA

O autorovi

R.A. Salvatore

Jeden z nejpopulárnějších fantasy autorů současnosti. Ačkoli má na kontě řadu vlastních sérií (Válka démonů, Šarlatový stín, Kroniky Ynis Aielle aj.), skutečný úspěch mu přinesla až sága Legenda o Drizztovi, kterou zasadil do RPG světa Forgotten Realms. Podobně si vedly i jeho knihy z univerza Star Wars. S manželkou a třemi dětmi žije v Massachusetts.

 

Cyklus Legenda o Drizztovi

Svět Forgotten Realms je stejně nádherný jako nebezpečný. Jedněmi z nejobávanějších tvorů, kteří ho obývají, jsou temní elfové, tzv. drowové – bytosti propadlé temnotě. Pouze Drizzt se vymanil z předurčení své rasy a bojuje proti zlu, útlaku a nepřátelům, z nichž mnohé stvořila nečistá magie.

Info o knize

ISBN 978-80-7594-038-4

Autor: R. A. Salvatore

Název: Pomsta železného trpaslíka

Série: Forgotten Realms: Kodex společníků 3

Žánr: fantasy

Překlad: Kateřina Niklová

Formát: brož., 145×205 mm

Počet stran: 384