Nakladatelství FANTOM Print vydává první část nové série Alexe Dreschera

Anotace
Stvořit vlastní svět a nechat se v něm uctívat jako bůh. Kdo by o to nestál? Stačí se narodit s nadáním Tvůrce. Jenže světy se začínají hroutit. Destrukce, ohlašovaná nevysvětlitelnými fluktuacemi, je působena někým zvenčí a brzy je jasné, že nepřítel sleduje daleko sofistikovanější cíl než jen zničit něčí sen.
Kryštof Farský se ve svém světě nenechal uctívat. Chtěl v něm zapomenout. Jednoho dne však nastane procitnutí a jeho vlastní ďábelské konstrukty se mu vracejí jako bumerang. Ovšem ten hlavní úder přijde odněkud, odkud by jej nečekal ani v té nejhorší noční můře, kterou sám stvořil.
Mezitím si korporace chamtivých podílníků chce rozdělit kořist, když už v obyčejném lidském světě není z čeho brát. A nezastaví se před ničím.
Vylepšení agenti, paralelní realita fiktivních světů, hrůzu nahánějící monstra vybírající splátky v podobě lidí, jednotky přetechnizovaných mutantů. Kalkul a podraz, kam se podíváš. Vstupte do nových světů, kde pravidla toho našeho neplatí.

UKÁZKA

O autorovi
Alex Drescher se narodil 10. května 1972. V Ostravě byla toho dne bouřka. Jiná nebeská znamení se ale nekonala. Taky k jeho postýlce nedorazili ani tři králové, ani sudičky. Ve třech letech ale viděl četu sovětských vojáků pochodovat kolem svého domu. Ovlivnilo ho to zřejmě víc, než si hodlá kdy připustit… Jeho literárním debutem se stal soubor fantasy novel Dokonalý obchod (2007) o Kloppu Yggreddovi, královském prokurátorovi. O Yggreddovi napsal celkem tři knihy, než se přesunul k novému univerzu – světu Prolnutí, kam spadají knihy Tovaryš (2010), Jeden z devíti (2012) a nově Destrukce (2019) první ze dvou knih série Tvůrci světů. U Fantom Printu vydal také dvoudílná Světla v temnotách – Lovcův odkaz a Zrození Adepta (obě 2017).

Info o knize
ISBN 978-80-7594-031-5
Autor: Alex Drescher
Název: Destrukce
Série: Tvůrci světů 1
Žánr: fantasy
Formát: brož., 145×205 mm
Počet stran: 320
Cena: 319 Kč