Nakladatelství FANTOM Print vydává první díl military sci-fi cyklu Stará flotila

Anotace
Když se lidstvo poprvé střetlo s Rojem, nebyli jsme na něj připraveni. Mimozemská flotila se nemilosrdně probila až k Zemi, zničila desítky měst, zabila milióny lidí… a pak jejich lodě uprostřed útoku náhle odletěly a zmizely v hlubinách vesmíru.


Od invaze již uběhlo 75 let. Roj je jen dávná historie a flotila, která ho měla zastavit, svůj jediný boj svádí s politiky, kteří chtějí osekat její rozpočet. Když se pak nečekaně znovu objeví mimozemská flotila a udeří hluboko v našem území, Zemi zachvátí panika. Naše nové lodě se s Rojem nedokáží měřit a mezi Zemí a jistou zkázou nakonec stojí jen kapitán a posádka nejstarší lodi ve flotile – ISS Constitution.

UKÁZKA

O autorovi
Nick Webb
Vyrostl v Seattlu a pak si odskočil do Utahu udělat doktorát z fyziky. Před den se živí stavěním skutečných vesmírných lodí a ve volném čase píše o těch vymyšlených. Debutovat s románem The Terran Gambit, první části z plánované desetidílné ságy Pax Humana. Mezitím napsal trilogii Legacy Fleet, jejíž první díl právě vychází česky. Žije ve státě Washington se svou ženou, psem a motorkami.
Více o Nicku Webbovi se můžete dozvědět, pokud navštívíte jeho stránky nickwebbwrites.com.

Info o knize
ISBN 978-80-7594-016-2
Autor: Nick Webb
Název: Roj
Série: Stará flotila 1
Žánr: military sci-fi
Překlad: Jakub Mařík
Formát: brož., 145×205 mm
Počet stran: 320
Cena: 299 Kč
Datum vydání: 31. 10. 2018
Datum vydání e-knihy: 5. 11. 2018