Nakladatelství FANTOM Print přináší třetí díl populární LitRPG série Cesta šamana!

Je šaman pouhou figurkou ve hře mocných?

Na to má Mahan důraznou odpověď!

Mahanovi zbývá sedm a půl let vězení. Ne že by si je měl jen tak odsedět; stejně jako další vězni tráví svůj trest v kapsli, která ho udržuje neustále připojeného do herního světa Barliony, kde si musí na své propuštění vydělat. A právě Mahan byl v Kartosském gambitu katalyzátorem jedné z největších změn za poslední roky – nové možnosti hrát i za Temné císařství Kartossu.

Sláva ale nepřináší jen respekt a peníze. Mahanova role v právě začínajícím obřím scénáři znamená, že se ho silné klany Barliony snaží využít jako svoji figurku. Mahanův plán na to, že se opět potká se svými spoluvězni a založí vlastní klan, je tak v ohrožení. Obzvlášť když ho nové úkoly nutí posbírat skupinu nejsilnějších hráčů z celého serveru a vydat se s nimi do hlubin Temného hvozdu, za jehož vražednou kletbou stojí nový a neznámý boss.

Jakožto nováček mezi elitami se Mahan bude muset vypořádat s mnohem horšími věcmi, než je pár goblinů nebo prokletých upírů. Anastaria stále pase po figurkách z legendární Karmadontovy šachovnice, zatímco Plinto by se spokojil s Mahanovým životem. Nehledě na to, že nakonec se vždycky někde najde zrádce, který by mohl ohrozit průběh celé úkolové linie – obvykle mezi lidmi, kterým věříte nejvíc. Nad Mahanem se navíc stále vznáší přízrak temného šamana Geraniky a jeho snahy zničit Barlionu. I když – nebylo by nakonec lepší se k němu přidat?

Nakladatelství FANTOM Print přináší další pokračování úspěšné LitRPG série Cesta šamana, kde nebezpečí, risk, ale i potenciální odměna pro hráče stoupají do závratných výšin. Prožijte si spolu s Mahanem, jaké to je hrát za šamana v obrovském světě, v němž má v duchu těch nejlepších RPG každé rozhodnutí své trvalé následky, bosse nejde porazit bez neprůstřelného plánu a nejjednodušší řešení úkolů jsou málokdy ta správná. Barliona je prostě vysoce návyková hra – a to si o ní stačí jen číst.

Anotace:
Barliona. Virtuální svět narvaný k prasknutí monstry, bitvami a samozřejmě hráči. Hvězda Mahana, hackera odsouzeného k tomu, aby si v Barlioně odpykával svůj trest, mezi nimi rychle stoupá. Po převratu v herním systému se barlionské klany předhánějí v tom, kdo si urve větší kus moci a kdo přejde na stranu nového císařství. Mahan je rázem středem pozornosti, o to víc, když ho Korporace, která hru provozuje, pevně spojí s celým novým rozsáhlým scénářem, na jehož pokoření si brousí zuby všichni špičkoví hráči serveru. Na výpravu do Temného hvozdu je potřeba silný tým, ale v něm si nejdřív Mahan musí vybojovat patřičný respekt a právo velet. Jinak totiž hrozí, že jeho instinktům šamana nikdo nebude věřit – a že místo odhalování tajemství skončí největší hrdinové Malabaru jen jako upíří večeře…

UKÁZKA

Vasilij Mahaněnko
Narodil se r. 1981 v Severodvinsku. Povoláním projektový manažer se rozhodl zužitkovat své zkušenosti dlouholetého hráče MMORPG a napsat knihu ve zbrusu novém žánru LitRPG. Jeho série Cesta šamana, která má celkem sedm dílů, se v Rusku stala bestsellerem téměř přes noc a brzy se dočkala i anglické verze. Mezi jeho další zájmy patří vesmír, což se promítlo i do zasazení jeho nové série Galaktiona.

Info o knize:
Autor: Vasilij Mahaněnko
Formát: brož., 145×205 mm
Počet stran: 352
Cena: 329 Kč
Nakladatel: FANTOM Print
ISBN: 978-80-7594-012-4