Mrtví kráčí po zemi: Život v ráji

Ráj nemusí být to správné místo pro život

Mrtví kráčí po zemi: Život v ráji se stali naší první knihou, kterou jsme dostali do široké distribuce! Jeden malý krok pro čtenáře, ale obrovský skok pro naše nakladatelství. Knihu Mrtví kráčí po zemi: Život v ráji lze koupit v oblíbených internetových knihkupectvích, jako jsou Kosmas nebo bux.cz, ale i na mall.cz, ale najdete ji i v kamenných knihkupectvích.

Je to zadostiučinění k naší snaze, kterou je samozřejmě vydávání knih, ale také to, aby se ke čtenářům knihy dostaly za příjemnou cenu a oni zjistili, že i malá nakladatelství mohou vydávat dobré knihy.

Knihu Mrtví kráčí po zemi: Život v ráji je možné zakoupit v e-shopu nakladatelství Golden Dog: https://www.goldendog.cz/produkt/mrtvi-kraci-zemi-zivot-raji/

ANOTACE

Ještě než Kovboj potkal Em, ještě než došel na konec svojí cesty a posadil se vedle Stephena Kinga, dorazil na místo, které na první pohled vypadalo jako dokonalý ráj na zemi. Může existovat ráj, když mrtví kráčí po zemi?

Martin Štefko: Mrtví kráčí po zemi – Život v ráji

Obálka: Tereza Šedová

Vyšla v roce 2017, brožovaná, 250 stran

Žánr: akční zombie horor

Cena: 250 Kč

ISBN: 978-80-88067-07-8

Pro malé děti nevhodné, protože obsahuje scény násilí a sexu.

O AUTOROVI

Martin Štefko na základní škole psaní moc nemusel, ale jakmile se seznámil s pány Herbertem, Kingem, Dickem a dalšími, uvědomil si, že m v hlavě světy, které chce objevovat. A tak nakonec začal psát. Nejprve do šuplíku, později se snažil publikovat hlavně povídky.

Kniha Mrtví kráčí po zemi (2014) se stala prvním románem, který se rozhodl vydat, vzápětí byla následována knihami Nikdy se nepřestala usmívat (2015) a Agentura 1: První tým (2016), jež vyšly pod nakladatelstvím Golden Dog.

Své povídky publikoval ve sbírkách Sto hororů ve sto slovech, Za tebou, Poslední polibek a Sešívance. Starší povídky pak ve sbírkách Pěna dějin, Technokouzla anebo ve sborníku 66+6 hororů ve sto slovech. Věnuje se i psaní článků, především pak recenzím zaměřeným na komiksovou a filmovou tvorbu. Osobní stránky: www.martinstefko.cz Facebook profil: https://www.facebook.com/MartinStefko Hororový web: www.horor-web.cz Komiksový blog: www.comics-blog.cz

O NAKLADATELSTVÍ

Golden Dog vznikl v roce 2015 jako nakladatelství Martina Štefka, které se zaměřuje na hororovou, napínavou a fantastickou literaturu. Golden Dog je primárně nakladatelstvím, které vydává tvorbu Martina Štefka. Nakladatelství vydalo tyto jeho knihy:

* Nikdy se nepřestala usmívat

* Mrtví kráčí po zemi

* Agentura: První tým

* Mrtví kráčí po zemi: Život v ráji

Ale Golden Dog se neomezuje pouze na tvorbu jednoho autora, pod jeho tlapkou vyšly i další knihy s různým zaměřením:

* Za tebou (sbírka hororových povídek, které vycházely v magazínu Howard – http://www.howardhorror.cz/)

* Marcela Handlová: Stopy, které zavál čas (sbírka historických povídek)

* Marcela Handlová: Rozcestí (sbírka historických povídek)

* Honza Vojtíšek: Sešívance (sbírka hororových povídek, kdy každou povídku psal Honza Vojtíšek spolu s jiným spoluautorem)