Fanoušci deskoherních akcí z Brna a okolí, zbystřete! Čajovna Mystica pořádá další deskoherní akci, tentokrát pod neortodoxním názvem „Board Game Party“. Můžeme tak opustit naše zaprděné domovy, Tabarin i Čápa a vydat se za poněkud kultivovanější zábavou právě sem.

Akce se koná od 27. do 30. července na Palackého třídě 78 v Brně, přičemž vypukne v pátek v 17.00 večer. Má být otevřeno, dokud všichni nedohrají, takže klidně prozkoušejte vytrvalost pořadatelů a pravdivost tohoto smělého tvrzení. K tomu bude pro hosty nachystána zvláštní nabídka jídla i pití.

Další specialitou akce jsou prototypy her. Na místě by se jich měla sejít slušná úroda. A pokud právě pracujete na vlastní hře, můžete se ozvat pořadatelům a trošku ji vyzkoušet nebo zpropagovat. Získáte tím hodnotnou zpětnou vazbu od mnoha lidí, což může mít cenu zlata.

Po čajovně budou pochopitelně běhat deskoherní experti, kteří vás seznámí s byť sebesložitějšími hrami. A nejen to, Deskopárty totiž sází na sociální rozměr akce a nabízí všem účastníkům, aby se na jejím facebooku spárovali a domluvili. Již teď se nabízí hermani, kteří vás naučí všechno možné. Díky tomuto nápadu bude vaše hledání sparingpartnerů mnohem efektivnější a nejen to; snadno a rychle poznáte nové lidi. Slovy Humphreye Bogarta: „Myslím, že tohle by mohl být začátek jednoho nádherného přátelství.“ A co že všechno bude k mání? Seznam je pořádně tučný a najdete ho na zde.

Standardem jsou také turnaje v celé řadě her. Pokud by vás ani to nenalákalo, vězte, že vstupné je dobrovolné. Tolik zábavy a zadarmo jste nezažili ani v socialismu na dožínkách!

Podrobnější informace najdete na facebookové stránce akce.