Studio 20th Century Fox zveřejnilo první trailer ke sci-fi thrilleru The Predator. Spíše než o regulérní trailer, jde ale o seznamovací upoutávku, protože z videa je patrné, že scény ještě nejsou finální a po trikové stránce se budou ladit. I tak si ale můžeme udělat aspoň základní představu o ději snímku. Predátoři se vrací na Zemi, jejich příchod je pravděpodobně způsoben objevem, který nechtěně učiní malý chlapec. A dál už se jede podle obvyklého scénáře: začne boj o život, proti Predátorům se vydává speciálně sestavené komando.

V původním Predátorovi si zahrál mimo jiné i Shane Black, který se tentokrát posadil na režisérskou židli. Osobně se těším, že dostane prostor jeho typický humor a dostatek akce. Je zvláštní, že studio toto video vypustilo, protože je opravdu skoupé na informace a příliš moc nenavnadí. Co ale známe je obsazení rolí. V hlavních rolích se objeví Boyd Holbrook, Sterling K. Brown, Keegan-Michael Key, Trevante Rhodes a Olivia Munn. Scénář napsala Freda Dekkera, které pomáhal režisér Shane Black. Datum premiéry je stanoveno na 14.9.2018.

Oficiální synopse: Lov se přesune k vám na zápraží, až explozivní znovuzrození Predátora od Shanea Blacka přemístí sérii ze vzdálených koutů vesmíru na americké předměstí. Nejnebezpečnější lovci vesmíru se geneticky modifikují s pomocí DNA jiných tvorů a jsou tak ještě víc smrtící než kdykoliv předtím. Když malý kluk nešťastnou náhodou spustí jejich návrat na Zemi, může jedině ušmudlaná skupinka bývalých vojáků a rozmrzelého učitele přírodních věd zabránit konci lidské rasy.

Zdroj: youtube.com