Nakladatelství FANTOM Print vydává třetí díl military sci-fi série První linie

ŽÁDNÝ BOJ NENÍ PŘEDEM PROHRANÝ
Pokud nebudete zrazeni…

Lidstvo nezadržitelně prohrává válku s Dlouhány, záhadnými mimozemšťany, kteří nemilosrdně likvidují jednu pozemskou kolonii za druhou. Ani to však znepřátelené pozemské frakce nedonutilo ke společnému postupu proti vetřelcům. Změní se něco na současné situaci, když Dlouháni našli cestu do naší Sluneční soustavy?

Andrew Grayson to zjistí velmi brzy na vlastní kůži. Jako ostřílený veterán je vybrán na palubu Indianapolis, která má tajně proniknout k Zemi.

V soustavě Fomalhautu se Grayson účastnil několika vítězných bitev s Dlouhány, ve kterých mu kryli záda sino-ruští vojáci. Proto byl velice zaskočen přivítáním ze strany SAS ve Sluneční soustavě, které se dá nazvat jako – mrazivé…

Anotace:
Dlouháni dobyli Mars a jejich semenné lodě hlídkují na hranicích Sluneční soustavy, do které tak neproklouzne žádná pozemská loď. A je více než jisté, že útok na Zemi je pouze otázkou času.
Mezitím je daleký ledový měsíc Nový Svalbard na pokraji hladomoru. Vojáci dvou pozemských velmocí sice pár menších bitev s Dlouhány vyhráli, ale teď hrozí, že prohrají celou válku. Pod tlakem nových událostí tak SAS uzavírá spojenectví s nepřátelskými Sino-rusy. Tajným průletem bojové lodi Indianapolis blokádou chtějí obnovit zásobovací trasu se Zemí. Zdaleka však netuší, jaké přijetí je čeká…
Události nabírají dramatický spád a v jejich víru štábní seržant Grayson nečekaně nachází staré přátele a současně musí vyřešit jednu zásadní otázku…

UKÁZKA

Marko Kloos
Marko Kloos je autorem románů a neplaceným sluhou dvou malých dětí. Jako spisovatel se věnuje především science fiction a fantasy. Do těchto žánrů se zamiloval v knihovně ve chvíli, kdy byl dost starý na vlastní čtenářskou průkazku. V minulosti se živil jako voják, knihkupec, zaměstnanec v nákladních docích, ale třeba i jako správce počítačové sítě. Zkušenosti vojáka i ajťáka dokázal zručně využít i ve vlastní tvorbě.
Kloos, ač se narodil a vyrostl v Německu, žije nyní v New Hampshire se svou ženou a dvěma dětmi. Jejich sídlo, Castle Frostbite, je střeženo toulavou smečkou jezevčíků.

Info o knize:
Autor: Marko Kloos
Originální název: Angles of Attack
Formát: brož., 145×205 mm
Počet stran: 288 stran
Cena: 299 Kč
Nakladatel: FANTOM Print
ISBN: 978-80-7594-009-4