Studio Warner Bros. postupně začíná s prezentací svého dalšího velkého filmu, kterého se dočkáme v roce 2018, přesněji 15.11.2018. Jde o snímek  Fantastická zvířata s podtitulem The Crimes of Grindelwald (Grindelwaldovy zločiny).

Dočkali jsme se i první fotografie z natáčení, na které, kromě známých postav, vidíme i několik nových. Největší pozornost poutá jednoznačně Jude Law jako Albus Brumbál. Brumbála známe z potterovských filmů, v chystaném snímku se dočkáme jeho mladší verze. Musím uznat, že vypadá velmi dobře a osobně věřím, že Law má postavě co nabídnout. Úplným nováčkem je postava jménem Maledictus, kterou hraje Claudia Kim a dále mladý pár v podání Zoë Kravitz a Calluma Turnera. Kravitz hraje Letu Lestrange, která je příbuzná Bellatrix Lestrange z potterovské ságy, v prvním filmu jsme si mohli všimnout její fotografie. Turner hraje jejího přítele Thesea Scamandera a dle jména už jistě tušíte, že jde o bratra hlavní postavy, Mloka Scamandera.

Ze starších postav si můžeme všimnout Mloka Scamandera (Eddie Redmayne), Tiny Goldstein (Katherine Waterson), Queenie Goldstein (Alison Sudol), Jacoba Kowalského (Dan Fogler), Credence (Ezra Miller) a samotného Gellerta Grindelwalda v podání Johnnyho Deppa. Režie se ujal David Yates podle scénáře J. K. Rowling. Snímek produkují David Heyman, J. K. Rowling, Steve Kloves a Lionel Wigram.

Zdroj: youtube.com / collider.com