Studia Legendary a Universal zveřejnila novou upoutávku na připravovaný snímek Pacific Rim: Uprising. Ten je sequelem čtyři roky starého sci-fi akčního dobrodružství Guillerma Del Tora Pacific Rim: Útok na Zemi. Pokračování točí Steven S. DeKnight a hlavní roli si střihl John Boyega (Star Wars: Síla se probouzí).

Ve filmu se dále objeví Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Jing Tian, Wesley Wong, Lily Ji, Chen Zitong, Lan Yingying, Qian Yongchen, Zhang Jin, Xiao Yang a Kim Jeong-Hoon. Pacific Rim: Uprising bude mít v kinech premiéru 1. března 2018.

Prezentovaný obsah velmi připomíná Transformery, ale snaží se jít svojí cestou. Bohužel na první dobrou to zatím není přeci jen ono a chybí upoutávce nějaký zapamatovatelný moment, na kterým by se vedla diskuze. CGI není úplně dodělané, ale tak na pilování mají tvůrci ještě dosti času, přeci jen premiéra je až v březnu. I přesto, ale zatím trailer neprodal nový materiál přesvědčivě a naopak potvrdil, že se spíše zatím máme obávat výsledku, který nás čeká v kinech. Bohužel dvojice Boyega a mladý Eastwood film prostě neutáhnou, tak doufejme, že tvůrci přijdou s něčím lepším.

Níže tu mám ještě teaser, který je čistě rekrutovský a láká na nové stroje, kterým se říká Jaeger.

Zdroj: superherohype.com / youtube.com