Warner Bros. stanovilo datum premiéry DCEU komiksovky Wonder Woman 2 na 13. prosince 2019. Wonder Woman s Gal Gadot patří ke komerčně nejúspěšnějším filmům tohoto roku. Jen v USA utržil snímek těžko uvěřitelných 412, celosvětově pak 820 milionů dolarů. Na režisérské křeslo se vrátí Patty Jenkins, se kterou je studio spokojené. Šéf DC Films Geoff Johns řekl, že mají již dost nápadů na druhý díl dobrodružství sličné amazonky. Jen pro zajímavost: za první díl režisérka inkasovala jeden milion dolarů, za ten druhý už si přijde za psaní scénáře a režii na 7-9 milionů dolarů a podíl ze zisku.

Toby Emmerich ze studia Warner Bros pak prozradil, že ač historické zasazení snímku zůstane, příběh se ale posune dál od první světové války. Warneři si uvědomují, že Wonder Woman zasazení do historie svědčí, takže proč měnit něco, co funguje. Na scénáři pracují jak režisérka filmu Patty Jenkins, tak i Geoff Johns a nedávno bylo oznámeno, že jejich řady rozšíří Dave Callaham, který se podílel na snímcích Expendables a Godzilla. Natáčení filmu by mělo začít v červnu příštího roku.

Wonder Woman vyšla na DVD a Blu-ray a při té příležitosti tu pro vás mám bonusové scény z filmu, vaší pozornosti doporučuji zejména nový epilog.

Zdroj: youtube.com / collider.com