Studio Warner Bros. zveřejnilo finální trailer ke komiksové týmovce Liga spravedlnosti, která přijde do kin 16. listopadu. Film režíroval Zack Snyder, který v průběhu natáčení odstoupil kvůli osobním důvodům (tragédie v rodině) a film tak dokončuje Joss Whedon (Avengers).

Finální trailer k filmu pořádně šlape na plyn, dočkáme se spolupráce Aquamana a Cyborga, potěší i úsměv Gal Gadot, pár nových záběrů a trochu nezbytných emocí. Snad se snímek vyhne prokletí mnoha moderních snímků (mnou označované jako tzv. „digibordel“) a dostaneme kvalitní vyvážený film.

V hlavních rolích snímku Justice League se objeví Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Amy Adams, Jason Momoa, Ray Fisher, Amber Heard, Ezra Miller, Jeremy Irons, J. K. Simmons a Willem Dafoe.

Oficiální synopse: Wonder Woman musí znovu ukázat své schopnosti zapálené válečnice. Vystaveni velkému nepříteli, spojí síly s Batmanem, aby dali dohromady skupinu nadlidí, co se má postavit nově probuzené hrozbě. Zformují bezprecedentní ligu hrdinů a vydávají se zachránit planetu před útokem katastrofických rozměrů.

Níže se můžete podívat na charakter plakáty a obálku magazínu Empire.

Zdroj: youtube.com