Na nedávno proběhlém Comic-Conu se ukázal i hrdina Black Panther, na veřejnost ale bohužel nepronikly prakticky žádné oficiální ani neoficiální zprávy (např. o projekci nových záběrů, či o jakýchkoli komentářích herců k filmu). Z Comic-Conu tedy o ničem zlomovém reportovat nelze, ale i tak mám pro vás alespoň nový plakát k filmu a zajímavost z vozového parku hlavního hrdiny snímku. Na konci článku si pak můžete prohlédnout pořádnou dávku fotek k filmu, které se objevily v časopise Entertainment Weekly.

Když to vezmeme popořadě, níže si můžete prohlédnout zmíněný plakát k filmu Black Panther, který byl uveřejněn na Comic-Conu.

Ve filmu, který režíruje Ryan Coogler (a stojí spolu s Joem Robertem Colem i za scénářem), se objeví Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Angela Bassett, Forest Whitaker, Andy Serkis, Florence Kasumba, John Kani, Sterling K. Brown a Letitia Wright. Premiéra filmu je naplánována na 15.2.2018.

Pokud si pamatujete na krátký záběr z honičky, která se ve filmu odehraje, jistě vám neušlo, že v ní figuruje velmi zajímavé auto. Tímto vozem je Lexus LC modelového roku 2018 (záběr z honičky viz níže).

A na závěr hromada fotek jak z filmu, tak pohled na jednotlivé postavy.

 

Oficiální synopse: Po událostech filmu Captain America: Občanská válka se mladý král T´Challa vrací zpět do své rodné země, uzavřené a technologicky nesmírně vyspělé africké Wakandy, aby plnil svou povinnost jako nová hlava státu. Brzy ale zjistí, že o jeho trůn usilují jisté frakce přímo ve Wakandě. Potom, co spolu dva nepřátelé začnou plánovat zničení jeho země, se hrdina známý jako Black Panther musí spojit s agentem C.I.A. Everettem K. Rossem a členy wakandských speciálních jednotek Dora Milaje, aby zabránili vtažení Wakandy do světové války.

Zdroj: comingsoon.net / marvel.com