Pokud Vám dnešní nadpis připadá zvláštní, dočkáte se brzy vysvětlení. Zejména ti, kteří mají předplacenou edici FASCINACE, pochopí již dnes. Během pondělí a úterý byla totiž rozesílána další knížka z této edice, tentokrát s krásným méďou na obálce, který patří do dobrodružné povídky Anety Hřebejkové Ve stopách kořisti, ve stínu lovce.

Kromě této povídky najdete v knížce ještě další dvě. Příběh od slovenské autorky Jely Abasové Nameraná hodnota.

Všechny tři povídky z této knížky jsou výsledkem snažení autorek literární soutěže „O Dračí řád“. Nutno dodat, že s některými jmény se setkáváme již pravidelně a mnozí autoři se na předních příčkách našich literárních soutěží objevují opakovaně.

A pokud Vám nestačí jedna FASCINACE, můžete stále objednávat i minulá čísla. Připomeňme si první letošní knížku, která nesla jméno Bazén po jedné z jejích povídek, která se nesla v hororovém duchu. Autorem úvodní povídky tohoto dvojčísla je Pavel Mareš. Knížka však obsahuje mnoho dalších příběhů, které spatřily světlo knižního světa také díky našim literárním soutěžím.

Jak je již dobrým zvykem, i toto vydání v sobě skrývá mimo jiné i slovenskou povídku Perunova sekera od Miro Švercela. Dále si zde můžeme přečíst povídky Trable začínají na úřadu od Terezy Kadečkové, Neuvěřitelný příběh od Ladislava Zelinky, Bosonohý Xypolytos od Tomáše Kratochvíla, povídku Studna od Pavla Jordána, Vzkříšení obchodního cestujícího od Tomáše Heverocha a Kaleidoskop od Kateřiny Šebkové. V tomto dvojčísle nechybí hororové napětí, ale ani humor a odlehčené povídky.

A co dál? Zajímavých povídek, které zatím čekají na své zveřejnění, máme více. Již nyní se pracuje na dalším pokračování edice. Naši ilustrátoři už připravují obrázky pro dalších několik FASCINACÍ. Abyste se měli na co těšit, dáme zlehka nahlédnout do jejich práce a ukážeme Vám jeden z návrhů pro ilustraci do jednoho z dalších dílů naší edice.

Pokud Vás naše knížky zaujaly, zde naleznete informace, jak je můžete mít již brzy doma. Cena knížek je příznivá, 39 korun za výtisk, případně 78 korun za dvojčíslo.