Je tu skvělá zpráva pro všechny nadšené fantasačky. Konečně si můžete pořídit něco krásného na sebe a klidně v tom vyrazit do práce, aniž byste poslouchaly poznámky o nevhodnosti oblékání. Lavondyss vám totiž přináší vkusné i stylové fantasy oblečení a doplňky s motivy plnými příběhů. Co na tom, že je tato zpráva genderově nevyvážená. Na to se v Lavondyss nehraje. Tahle nová módní značka vznikla proto, aby hýčkala ženy, a spolupracují na ní zase jen ženy. Ale ne ledajaké ženy…

U zrodu myšlenky byla Katka Hurtová (dříve Růžičková) recenzentka MFantasy a autorka několika úspěšných fantasy a sci-fi povídek, která právě pilně pracuje na vydání prvního fantasy románu.

Myšlenky se chytila Zuzana Daletth Hartmanová, šéfredaktorka webmagazínu Dagon a autorka povídkového románu o nekromantce Nix.

Nevšední fantasy motivy pro vás vytváří tři dobře známé slečny. Alena Kubíková, z jejíž hlavy pochází spousta podivných potvůrek a znát ji můžete nejen jako autorku několika knižních fantasy obálek, ale také jako iniciátorku Projektu ilustrace, pro vás vytvořila dračího strážce knih. Petra Siwa Saibová, která se věnuje nejen své vlastní výtvarné tvorbě, ale také psaní, je autorkou motivů dvou bájných stvoření, která, když je budete mít u sebe, vám vždy přinesou štěstí. A konečně slovenská výtvarnice žijící v Čechách Zuzana Savi3 Botková, kterou známe nejen jako úspěšnou finalistku soutěže O Dračí oko, ale její ilustrace najdete též ve sborníku O Dračí řád, je hrdou matkou čtyř motivů dívek, které vyjadřují, jak je jejich nositelka nevšední.

Poslední dámou spolupracující na tomto projektu je Petra Pospíšilová z firmy Pampaliny, milovnice fantastiky a kreativní švadlena, která právě pilně pracuje a pro Lavondyss vytváří originální peněženky a kabelky.

Celý tým na projektu spolupracuje z lásky k fantastice, a tak je jasné, že výsledek nemůže být jiný než srdcový.

Vstupte do světa: http://lavondyss.eu/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

komentářů

About The Author