Letos na podzim do kin vtrhne již třetí díl Thora, který nese podtitul Ragnarok. Tvůrci filmu Thor: Ragnarok potvrdili magazínu Entertainment Weekly, že film bude velkou a důležitou součástí třetí fáze MCU (připravuje totiž základ pro snímky Avengers: Infinity War a Avengers 4 – zatím bez podtitulu).

Velkou vizuální změnou prošla postava Thora, dostal novou zbraň, sekeru Jarnbjorn, kterou dle komiksů používal po ztrátě svého kladiva, které je buď zničené, nebo jím disponuje někdo jiný. Možným adeptem na držitele je postava Beta Ray Billa, který v komiksech Thorovo kladivo zvedl a tím dokázal, že je ho hoden. Thor pak dostal jiné, Stormbreaker. Mimo to se nám asgradský bůh ostříhal a přišel tudíž o svoji bujnou blonďatou hřívu.

Další fotka zachycuje Thorovu nemesis Helu, kterou hraje držitelka dvou Oscarů, Cate Blanchett. Její postava se vymanila z vězení a rozhodně se tam nehodlá vracet.

Přesouváme se k postavě Grandmastera, kterého hraje Jeff Goldblum, který vládne na gladiátorské planetě Sakaar. Zde se potkají Thor s Hulkem a dočkáme se ultimátního souboje těchto dvou hrdinů.

Závěrem se můžete podívat na fotku bojovnice Valkyrie (Tessa Thompson), která je původem z Asgardu, ráda si dopřeje skleničku něčeho ostřejšího a dle dostupných informací dojde k menšímu románku s Thorem (Valkyrie se s ním poprvé setká na zmíněném Sakaaru).

Níže pak fotky z natáčení, na kterých je režisér fimu Taika Waititi a také Tom Hiddleston jako Loki.

 

Zdroj: ew.com