Na Blu-ray a DVD nyní míří snímek Fantastická zvířata a kde je najít. Ten loni úspěšně nastartoval novou sérii odehrávající se v populárním světě čar a kouzel, který známe z příběhu mladého čaroděje Harryho Pottera. Dějově je příběh filmu zakotven před událostmi, které známe z knižní série. Film režíroval David Yates, tedy režisér posledních čtyř filmů s Harrym Potterem. V hlavní roli Newtona Scamandera se objevil Eddie Redmayne a společnost mu ve filmu dělali například Katherine Waterston, dále Alison Sudol, Colin Farrell, Ron Perlman a Dan Fogler. U nás film vyjde 29. března tohoto roku, s cenou 268Kč za DVD, cena Blu-Ray bude v rozmezí 538Kč až 808Kč. Nejdražší verze nabídne 4K rozlišení. Co se týče bonusů, na Blu-ray lze očekávat seznámení s jednotlivými charaktery, jak se film natáčel a chybět nesmí vynechané scény.

Oficiální synopse: Newt Scamander přichází do New Yorku se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata (některá i trochu nebezpečná) uniknou z kufříku?

[embedvideo id=”Gc6okxIqYmw” website=”youtube”]

Zvuk: český 5.1, anglický DTS-HD Master Audio 7.1

Titulky: české

Obraz: 16:9 2.35:1

Bonusy: 

  • Více než hodina medailónků – Poznejte fantastické postavy a zvířata, jejich příběhy a potom se ponořte do Kokusa, Mlokova kufříku a spousty filmových lokací
  • Před Harrym Potterem: Nová éra kouzel začíná
  • Vzhledový pohled na New York City, Shaw Banquet a celkově svět zvířat.
  • Vynechané scény

Zdroj: amazon.com