Letos se konal již 51. ročník velkolepého finále ligy amerického fotbalu (NFL) Super Bowlu. Ze sportovního hlediska se tento zápas zapíše do historie díky parádnímu obratu New England Patriots v závěru zápasu. Nás však zajímá obsah přestávek v rámci přenosu. V posledních letech je Super Bowl takový svátek trailerů. Pro zajímavost, loni se za 30s spot platilo v rozmezí 4,8–5 milionů dolarů, letos se hranice ještě posouvá, a to až k 6 milionům dolarů. Neuvěřitelné sumy, ale není se čemu divit, zadavatel takové reklamy osloví opravdu enormní množství diváků.

Letos byla k vidění pěkná sestava. V další epické ukázce se převedl další díl Transformers: Poslední rytíř, zastavila se i adaptace mangy Ghost in the Shell se Scarlett Johansson. Plnohodnotným trailerem se uvedla sci-fi Život, ve které se objeví Jake Gyllenhaal a Ryan „Deadpool“ Reynolds.

Další dávku zábavy a hláškujícího Draxe představila známá partička ze snímku Strážci Galaxie Vol. 2. Blížící se premiéru nám připomenul Logan, a opět temně a depresivně. A nakonec jsem pro vás vybral spot ke snímku Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta, ve kterém se poprvé mihne i postava Willa Turnera (Orlando Bloom). Osobně se na film začínám těšit, je vidět, že peněz na tvorbu bylo dost (což je poznat hlavně na výpravě) a padouch s tváří Javiera Bardema působí skvěle.

Dále se na Superbowlu prezentovala Pobřežní hlídka, John Wick 2, Lék na život nebo Rychle a zběsile 8. Jaký spot si získal vás?