PŘIPRAVTE SI KAPESNÍKY, WOLVERINE SE LOUČÍ. NIKOLI ALE PEVNOST. TA JE TU OPĚT PRO VÁS A TAKÉ V NOVÉM ČÍSLE VÁM NABÍDNE TO NEJLEPŠÍ Z FANTASTICKÝCH LUHŮ A HÁJŮ!!!

titul_pevnost_3-17

Zahraniční žurnalisté se mohou ve chvále snímku LOGAN přetrhnout a Pevnost se k nim ráda připojuje. Wolvieho drápy zůstanou dlouho v nás. V březnovém čísle toho ale samozřejmě najdete mnohem víc.

ukaz.1

V seriálových hitech se například podíváme s dospělou Dorotkou do smaragdového EMERALD CITY. Stejně tak ale navštívíme KRÁSKU Emmu Watsonovou A její ZVÍŘE. Připomeneme si největší fláky HAJAA MIJAZAKIHO, jehož filmová přehlídka proběhla v pražském Biu Oko.

ukaz.2

Samozřejmě ale dáme slovo také o KING KONGOVI, jehož huňatá kladiva už buší na sály českých kin. A což takhle pobýt ve společnosti Psyů V ZAJETÍ SLASTI?

ukaz.3

Nebo se chcete porochnit v NEVIDITELNÉ KNIHOVNĚ? Nebo snad hovíte military sci-fi, a tím pádem nesmíte minout rozhovor s ROBERTEM FABIANEM?Všechno máme a k tomu také odpovědi na otázku, co se vlastně stalo před více než sto padesáti lety na HMS TERROR a kdo že byl BARON KRIMINEL.  A k tomu přihazujeme reportáže z REPLICONU a ohlášky na FESTIVAL OTRLÉHO DIVÁKA.

ukaz.4

Vy víte, že to chcete! Pevnost vládne a fantastika je všude kolem nás!!! 

Komentáře

komentářů

About The Author