Blíží se nám premiéra snímku Kong: Skull Island (v ČR Ostrov lebek) a tak finišuje i kampaň k filmu. V rámci kampaně byl nově odhalen mezinárodní trailer, tentokrát určený primárně pro japonský trh. Na upoutávce to je vidět, je zaměřena na ukázkách obrovských monster a samozřejmě dojde i na samotného Konga.

Děj se odehrává v 70. letech 20. století, kdy se skupinka různorodých lidí vydá na výpravu do Tichomoří, jejich cílem je zmapovat záhadný ostrov. Souboj mezi faunou ostrova a armádou, kterou vede plukovník Packard (Samuel L. Jackson) má připomínat Ahabovo snažení o ulovení Moby Dicka. Dočkáme se i použití napalmu.

Oficiální synopse: Film studií Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures s názvem „Kong: Ostrov lebek“ mění představy o původu mytického Konga v nepřekonatelném, originálním dobrodružství od režiséra Jordana Vogt-Robertse. Ve filmu se dá dohromady různorodá skupina průzkumníků, aby pronikla hluboko do nezmapovaného ostrova v Tichomoří. Ten je stejně tak zrádný jako nádherný a naši průzkumníci netuší, že narušují výsostné území mytického Konga.

V hlavních rolích hrají: Tom Hiddleston, Brie Larson, Corey Hawkins, Samuel L. Jackson, John C. Reilly, Toby Kebbell, John Goodman či Shea Whigham. Film má v ČR premiéru 9. 3. 2017.

Zdroj: youtube.com