Natáčení snímku Avengers: Infinity War začalo před pár dny a studio Marvel se s námi formou videa podělilo o první den natáčení. Záběry pocházejí z natáčení v Atlantě, kde se bude současně točit i čtvrtý, zatím nepojmenovaný, díl Avengers, který nás čeká v roce 2019.

Ve videu mluví představitelé Iron Mana, Spider-Mana a Petera Quilla, tedy Robert Downey Jr., Tom Holland a Chris Pratt. Dále o filmu promluvila dvojice režisérů Anthony a Joe Russo, o své dojmy se podělila i scénáristická dvojice Christopher Markus a Stephen McFeely, no a nesmí chybět ani vyjádření šéfa Marvelu Kevina Feige.

Tvůrci mluví o tom, že Avengers jsou vlastně pouhým názvem myšlenky pro společnost, ale jako tým ve skutečnosti aktuálně neexistují. Ovšem sám Tony Stark tuší (vize v Age of Ultron), že se hrozba blíží a tak se na ni chystá připravit. Tyto přípravy ilustruje artwork níže.

1486807343

Dále byl k vidění hlavní padouch celého filmu (a vlastně i univerza), Thanos (Josh Brolin). Před pár dny jsme se mohli dozvědět i o jeho motivaci (proč tak touží po kamenech nekonečna a čeho chce dosáhnout). Díky bonusové sekci Doctora Strange na Blu-ray, kde se rozpovídal scénárista Stephen McFeely, víme, že chce dosáhnout jisté rovnováhy ve vesmíru (tedy takové, jakou ji on sám vnímá).

1486807351

Mimo tyto zprávy pak stojí artwork, na kterém můžeme vidět dvojici Rocket (Bradley Cooper) a Thor (Chris Hemsworth), jak bojují bok po boku. V pravé ruce Thora se rýsuje zbraň podobná sekeře.

1486807355

1486807347 1486807340

Premiéra filmu je stanovena na duben 2018, pro fanoušky to bude hodně dlouhé čekání.

Zdroj: marvel.com