Snímek Válka o Planetu opic se blíží, studio zveřejnilo první trailer, který ukazuje zuřící konflikt mezi lidmi a opicemi. Představuje se v něm nejen vůdce lidských vojáků, Plukovník (Woody Harrelson), ale i nám dobře známý opičák Caesar (Andy Serkis). Oba jsou ochotni udělat cokoliv pro záchranu svého druhu. Film by měl znovu nabídnout konflikt z pohledu obou znesvářených stran, čeká nás dobrodružství ve sněhu a dostatek válečné techniky. Doufám, že dostaneme dobře vyvážený blockbuster jako u minulého dílu a dočkáme se nějaké podobně památné scény jako byla ta s tankem.

Trailer skvěle buduje atmosféru, dobře vykresluje oba hrdiny, a v mezinárodním traileru (viz níže) ukazuje dost možná i menší dějový zvrat.

Oficiální synopse: Caesar (Andy Serkis) a jeho opi jsou dotlačeni ke smrtícímu střetu s lidskou armádou, vedenou nemilosrdným Plukovníkem (Woody Harrelson). Opi utrpí nezměrné ztráty, o Caesara se začnou pokoušet temné pudy a vypraví se na mytickou výpravu za pomstou. Když Caesar a Plukovník konečně stanou tváří v tváří, utkají se v epickém boji, který rozhodne o osudu obou živočišných druhů a budoucnosti planety.

Režie filmu se ujal Matt Reeves, scénář napsal Mark Bomback, hudbu složil Michael Giacchino. Premiéra je stanovena na 13. 7. 2017.

Zdroj: youtube.com

About The Author