Vážení čtenáři,

vzhledem k tomu, že prezident Zeman z důvodu zachování priorit uvolnil 1. leden pro můj novoroční projev, dovolte mi, abych pronesl pár vzletných slov na Nový rok a v novém roce :).

Uplynulý rok nebyl jednoduchý jak pro mě osobně, tak pro Mfantasy, ale přesto by se dal specifikovat jako úspěšný. Úspěšný zejména proto, že se podařilo zahájit spoustu zajímavých projektů, které budou mít, jak doufám, dlouhého trvání.

Uplynulý rok ukázal, že náš magazín má pevné místo ve fantasy a sci-fi světě i komunitě a že se na něj pohlíží jako nepřehlédnutelnou a úspěšně se rozvíjející součást tohoto tématického světa. Poděkování za to patří zejména mým spolupracovníkům v redakci, kteří tráví zdarma spoustu času vytvářením článků, vedením sekcí, přípravou a realizací soutěží i provozními stránkami serveru a jedním dechem i Vám, vážení čtenáři, kteří nás přijímáte, podporujete a propagujete.

Vážení čtenáři, vážená redakce, vážení kamarádi, dovolte mi, abych Vám poděkoval za práci, čtení, komentáře, propagaci, podporu a úsilí, se kterým tvoříte celý server Mfantasy. Bez Vás by nešlo nic a věřím, že v novém roce 2017 všichni společně dokážeme, že Mfantasy pokračuje, roste a bude dělat radost nám všem.

Akoba

šéfredaktor