Snímek Tomb Raider to měl s realizací trochu složitější, ale nakonec se již letos v lednu má začít točit, konkrétně v Jižní Africe a poté ve Velké Británii. Děj by se měl inspirovat tři roky starým rebootem videohry, ve které Lara ztroskotá na tajemném ostrově a dostává se tu do střetu s místními obyvateli, ale také s tajuplnou silou, která toto místo obklopuje.

Níže oficiální synopse, která byla zveřejněna: V novém filmu sledujeme původ mladé Lary Croft při její první archeologické expedici, kde musí použít svoji sílu a využít své schopnosti, aby přežila na ostrově proti sektě šílenců a odhalila mytologické tajemství, které obklopuje toto záhadné místo.

Hrdinka se tedy bude muset všechny své dovednosti a schopnosti teprve postupně naučit. Svou roli v příběhu bude hrát také pátrání po jejím otci, Richardu Croftovi.

Roli Lary si střihne pohledná Alicia Vikander, režie se ujal Roar Uthaug (Vlna, Útěk), scénář napsala trojice Mark Fergus, Marti Noxon, Hawk Ostby. Nově byl obsazen padouch filmu, kterého si zahraje Walton Goggins, kterého diváci mohou znát z filmů Predátoři, Kovbojové a vetřelci, ale hlavně jako jednu z hlavních postav westernu Osm hrozných, kde podal pod taktovkou Quentina Tarantina parádní herecký výkon.

Níže se o roli rozpovídala představitelka hlavní role Alicia Vikander.

Premiéra snímku nás čeká v roce 2018.

Zdroj: comicbook.com / comicbook.com

About The Author