Režisér (a scénárista) Shane Black pro nás chystá na rok 2018 návrat Predátora. Black pro film napsal scénář, doladit mu jej pomohl Fred Dekker. Dříve se v souvislosti s filmem mluvilo o účasti Benicia del Tora, který měl hrát hlavní roli a Black o něj velmi stál. Nakonec se del Toro ve filmu neobjeví (tipuji, že na vině je nabitý program herce) a tak se musel Black poohlédnout jinde. Hlavní roli tak nakonec získal Boyd Holbrook, kterého z kraje roku 2017 uvidíme ve třetí sólovce Wolverina (Logan), kde bude hrát jednoho z padouchů filmu.

Natáčení snímku mělo původně začít již v září, ale vše se o měsíc opozdilo a točit se začalo v říjnu v kanadském Vancouveru. Režisér slibuje, že při natáčení filmu častěji sáhne k praktickým trikům namísto počítačových (což podporuje i odkaz k Jurskému parku Stevena Spielberga na twitterovém účtu režiséra Blacka).

Novou tváří filmu The Predator se stává Olivia Munn, která se letos dobře uvedla ve snímku X-Men: Apokalypsa. V Predátorovi by měla hrát vědkyni, Holdbrook bude příslušník speciálního komanda.

Bohužel, zatím není k dispozici více informací o ději filmu (v minulosti se proslýchalo, že se děj bude odehrávat na předměstí, ale to nedávno sám Black popřel. Nechme se tedy překvapit. Obsazení zatím vypadá dobře.).

Zdroj: slashfilm.com / twitter.com