O dohodě mezi Marvelem a Sony jistě víte (využití Spider-Mana v marvelovském univerzu), postavu se podařilo skvěle zapracovat do MCU ve filmu Captain America: Civil War (u nás Občanská válka). Představitel Petera Parkera / Spider-Mana Tom Holland si svoji chvilku slávy užil a precizně nám předvedl mladého energického superhrdinu i se specifickým smyslem pro humor. A dle aktuální ukázky se dá říci, že nás to samé čeká i v jeho samostatném filmu, který nese název Spider-Man: Homecoming.

V upoutávce vidíme skvěle fungující chemii mezi pavoučím mužem (či spíše hochem?) a Tonym Starkem, kterého si zopakuje hvězdný Robert Downey Jr. Scéna se spolužáky dává jasně najevo, že tu máme před sebou Spider-Mana, který bude hodně věrný komiksům. Své protivníky dokáže ničit i svojí otravností, ve filmečku nechybí hrdinské momenty a jako třešnička na závěr je záběr na Iron Mana a letícího Spider-Mana.

Pár scén tu má i hlavní padouch filmu, kterým bude Vulture s tváří Michaela Keatona. Vsadím se, že v dalších upoutávkách dostane více prostoru. Níže si můžete prohlédnout rovnou dvě upoutávky.

[embedvideo id=”xrzXIaTt99U” website=”youtube”]

[embedvideo id=”YPUASeS6qc0″ website=”youtube”]

Režie snímku se ujal Jon Watts, scénář napsala dvojice John Francis Daley a Jonathan M. Golstein a film se v našich kinech objeví 6. července 2017.

Zdroj: youtube.com