Vážení čtenáři,

po překonání určitých problémů s tiskem již můžete objednávat dvojčíslo z edice FASCINACE. Tentokrát se jedná o sborník z per vítězů literárních soutěží tria rázných a drsných aligátorů literární kritiky, zovoucí se Triumvirát.

Ne, nespletl jsem se. Jde skutečně o sborník z literárních soutěží, protože v této knížce se sešlo to nejlepší, co se objevilo v šesti soutěžích pořádaných Triumvirátem. Jedná se o soutěže Prázdninové psaní Triumvirátu 2014, Zimní spánek 2014-2015, Bleskovka 1, Bleskovka 2, Bleskovka 3, Bleskovka 4.

Neuvěřitelných 16 povídek. To je počet, který zde ještě ve Fascinaci nebyl, ale do dvojčísla 4–5 se toto množství vměstnalo. Nutno dodat, že editoři sborníku si příliš hlavu nelámali s množstvím obsahu a místo čísla tak vzniklo dvojčíslo. To je však, vzhledem k oblíbenosti soutěží Triumvirátu, ještě poměrně skromný výsledek a nelze vyloučit, že se ještě nějakého dalšího dvojčísla dočkáme i v režii Mfantasy.

Na závěr nutno dodat, že dvojčíslo je taktéž za dvojnásobnou cenu, tedy za 78 korun za 124 stran. Objednat si ho můžete na emailové adrese mfascinace@seznam.cz. Nejen, že si počtete, ale ještě podpoříte začínající nadané autory.