Studio Warner bros. vydalo novou fotku k filmu Justice League. Na fotce můžete vidět Batmana (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot), Cyborga (Ray Fisher), Flashe (Ezra Miller) a Aquamana (Jason Momoa). Kampaň tedy zatím probíhá bez zapojení postavy Supermana (Henry Cavill), který by se ale měl ve filmu objevit, pravděpodobně ale až v jeho druhé části.

justice-league_

Jak můžete vidět na fotce, Batmanův nový kostým velmi připomíná ten co měl Christian Bale v Temném rytíři. Menší změny se asi dočká i kostým Wonder Woman. Poprvé vidíme v jasnějších obrysech jak bude ve filmu vypadat Cyborg (osobně si při pohledu na kostým nemohu odpustit přirovnání k Ultronovi ze stáje Marvelu, tedy spíše kostým vypadá jako jeho chabější verze. Snad ve filmu Cyborg tento dojem napraví). Hned vedle něj je Flash, který se bude značně lišit od seriálové podoby, bude dospělejší. A na závěr samotný Aquaman, který je ve vojenské zbroji a připravený do akce. Obecně fotka působí, že parta se chystá na konflikt s Paradémony, kteří jsou přisluhovači Steppenwolfa, hlavního padoucha filmu.

Dále se ve filmu objeví Amy Adams, JK Simmons, Jeremy Irons, Amber Heard, Willem DafoeCiarán Hinds. Níže ještě starší fotka od magazínu Entertainment Weekly.

Před Vánoci studio oficiálně potvrdilo, že se ve snímku objeví i Jesse Eisenberg, který v Batman v Superman: Dawn Justice ztvárnil postavu Lexe Luthora. Letos se dočkáme i samostatného filmu Wonder Woman, kde se objeví postava Hippolyty, královny Amazonek, kterou hraje Connie Nielsen (ta by se měla v Justice League také objevit, s velkou pravděpodobností hned na začátku filmu, kdy nám má být odhaleno jak se na Zemi dostaly mateřské krychle, pro které si jde již zmíněný padouch Steppenwolf).

A na závěr ještě zpráva o hrozícím odložení pokračování tohoto připravovaného Justice League. To by totiž mělo uvolnit místo sólovému filmu s Batmanem, který ale stále nemá dokončený scénář (bez kterého natáčení nezačne, jak nedávno uvedl sám režisér filmu Ben Affleck). Jen pro připomenutí, druhý film Justice League měl mít původně premiéru 14. 7. 2019. První Justice League uvidíme letos, přesněji 17. 11. 2017.

Zdroj: collider.com