Ke konci kampaně k novému snímku studio 20th Century Fox zostřuje tempo a servíruje nám závěrečný trailer k filmu Assassin’s Creed. Adaptaci herní série natočil Justin Kurzel, scénař napsali Bill Collage, Adam Cooper a Michael Lesslie. V hlavních rolích hrají Michael Fassbender, Marion Cotillard, Ariane Labed, Michael Kenneth Williams, Brendan Gleeson a Jeremy Irons.

Finální trailer je opravdu nadupaný, jede na plný plyn od začátku až do konce. V upoutávce se můžete těšit na několik pomrknutí směrem k fanouškům herní předlohy (potěší zejména odkaz na všemocné jablko“). Čeká nás stylová parkourová akce a troufám si tipnout, že i kvalitní dialogy od postav Ironse a Gleesona. Natěšenost stoupá a doufejme, že tentokrát se herní adaptaci zadaří. AC má našlápnuto ještě daleko více než letošní Warcraft.

[embedvideo id=”OWnOybPAhM4″ website=”youtube”]

Oficiální synopse: Prostřednictvím revoluční technologie, jež odemyká genetické vzpomínky, začne Callum Lynch prožívat dobrodružství svého předka Aguilara v 15. století ve Španělsku. Callum se dozvídá, že je potomkem členů tajného společenství zabijáků, od kterých zdědil neuvěřitelné znalosti a dovednosti, které mu v současnosti pomohou v boji proti řádu Templářů.

Níže pak tři oficiálně zveřejněné klipy k filmu. Dodávám, že premiéra snímku nás čeká 29. prosince letošního roku.

[embedvideo id=”bTNvS6N6E-Y” website=”youtube”]

[embedvideo id=”mCmmzQfOzgU” website=”youtube”]

[embedvideo id=”2BhnQsNKPXg” website=”youtube”]

Zdroj: youtube.com