Snímek Aquaman měl dorazit do našich kin v červenci roku 2018. Nakonec se ale prvního filmu s Arthurem Currym dočkáme 5. října 2018. Důvody přesunu nebyly uvedeny, je ovšem možné, že si režisér filmu James Wan chce dopřát více času na doladění filmu. O žádných potížích během předprodukce zatím nepadlo ani slovo, možným vysvětlením tak je, že snímek vyklízí pozice, aby nekolidoval s premiérou šestého snímku série Mission: Impossible. Ten byl nedávno oznámen právě na červenec a studio tedy asi nechce riskovat.

Další spekulací je, že Aquaman uvolnil místo pro sólovku Batmana, které by letní termín slušel. Ať je to jak chce, natáčení Aquamana se každopádně příští rok rozběhne v Austrálii a na palubě snímku jsou Jason Momoa (Aquaman), Amber Heard (Mera) a Willem Dafoe (poradce Nuidis Vulko).

Aquaman měl na plátně zatím jen malé cameo ve filmu Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti, který byl letos v kinech. Příští rok dostane na plátně více času, jelikož se  objeví v týmovce Justice League, která přijde do kin 16. listopadu. Bude bojovat společně s dalšími hrdiny proti padouchovi Steppenwolfovi.

Zdroj: cnet.com