Dny se zkracují, přichází čas podzimních plískanic a na patře cítíme chuť svařáku. Kdo by nezatoužil vyrazit na cestu po fantastických světech? Proč letos nesáhnout po knize od domácího autora? Nakladatelství Epocha vyhlásilo listopad měsícem české fantastiky.

Většina z nás stále dává přednost překladové fantasy, sci-fi a hororu. Domácí tvorbě se vyhýbáme – často kvůli zbytečným předsudkům. Pojďme to společně změnit a tento měsíc dejme přednost českým robotům, elfům a upírům před těmi zahraničními! Tak vzhůru do knihkupectví a knihoven!

Domácí tvorba má jistě co nabídnout! Už jste četli nejnovější román Petra Heteši? Víte, kdo to je Tina Salo? Těšíte se na SPAD?

Své úlovky nezapomeňte vyfotit a snímky zveřejnit na svém blogu nebo facebookovém profilu! Chceme přece strhnout co nejvíce lidí. Těšíme se také na recenze, rozhovory a všechny vaše kreativní nápady. Na sociálních sítích můžete použít hashtag: #listopadsautoryceskefantastiky Nejdůležitější věci se odehrají v skrytu… Ovšem občas je třeba dát o sobě vědět!

Tak do toho! Odkaz na facebookovou událost – https://www.facebook.com/events/342363039488543/