Studio Warner Bros. zveřejnilo první fotku Aquamanovy ženy Mery. Tu si ve filmu Justice League zahraje herečka Amber Heard. Níže si prohlédněte artwork a skicu a pod nimi první fotku z filmu v kostýmu, který vytvořil Michael Wilkinson. Snímek uvidíme příští rok, přesněji 16. 11. 2017 a režie se ujal Zack Snyder (Muž z oceli, Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti) a scénář sepsal Chris Terrio.

mera-concept-art-final mera-michael-sketch

mera-first-look-final-photo

Meru vytvořila dvojice Jack Miller a Nick Cardy a poprvé se její postava objevila v čísle Aquaman # 11 (září 1963) jako královna moře. Mera je manželka Aquamana, královna Atlantis. S Aquamanem měli syna, který se jmenoval Arthur Rurry Jr., ale byl zabit nepřítelem Black Mantou (ten by se měl objevit v sólovém filmu Aquamana). Mera má také dvojče jménem Hila. Mezi její schopnosti patří zvýšení hustoty vody, omezená telepatie, létání nebo také interdimenzionální cestování. Je dosti pravděpodobné, že její schopnosti budou pro účely filmu zredukovány.

Oficiální synopse: Poháněný obnovenou vírou v lidstvo a inspirovaný Supermanovou vznešenou obětí, Bruce Wayne se za pomoci nového spojence, Diany Prince, postaví ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman společně dávají dohromady tým nadlidí, který se postaví proti nově probuzené hrozbě. Avšak navzdory zformování bezprecedentní ligy hrdinů (Batman, Wonder Woman, Aquama, Cyborg a The Flash), může být na záchranu planety, která čelí útoku katastrofických rozměrů, už pozdě.

Zdroj: ign.com

Komentáře

komentářů

About The Author