Tvůrci vypustili do světa první plnohodnotnou upoutávku k snímku Ghost in the Shell. A inspirace originální verzí je na této adaptaci mangy pořádně vidět. Hlavní role se ujala superhvězda Scarlett Johansson. V traileru vidíme krásné vykreslené prostředí města, které silně připomíná to z Blade Runnera. Správná atmosféra a vizuální ladění by mohlo být prvními krůčky ke kvalitnímu dílu a k úspěchu. Režie snímku se ujal Rupert Sanders, hudbu k filmu složí Clint Mansell, který dělal na soundtracku k filmům Requiem za sen, Černá labuť, Noe či minimalistický, ale mrazivý doprovod k filmu Moon. Premiéra je u nás stanovena na 30. 3. 2017.

Oficiální synopse: V Ghost in the Shell vede major v podobě ženského kyborga (Johansson) elitní tým Sekce 9 proti nejnebezpečnějším zločincům a extrémistům. Na scéně se objevil nový nepřítel, jehož hlavním cílem je zničení společnosti Hanka Robotics, která se věnuje vývoji kybernetické technologie.

O den později byl zveřejněn první klip k filmu, který představuje proces stvoření ženského kyborga, tzv. shelling-sequence. Klip doprovází známá píseň Making of Cyborg, kterou pro původní soundtrack složil Kenji Kawai.

Zdroj: youtube.com