Již brzy přijde na . V našich luzích a hájích vychází v těchto dnech na DVD a Blu-ray snímek Warcraft: První střet. Níže si můžete přečíst, co se bude nacházet uvnitř nosiče.

Oficiální synopse: Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc. Azeroth je vzkvétající říše lidí, v níž moudře panuje král Llane (Dominic Cooper). Jeho vojsko vedené rytířem Lotharem (Travis Fimmel) a společenství mocných kouzelníků v čele s mágem Medivhem (Ben Foster) důsledně chrání mírumilovnou civilizaci. V Draenoru představuje život permanentní boj mezi znepřátelenými rasami Orků, jež spojí až neporazitelný nepřítel, nákaza, která v jejich zemi postupně ničí vše živé. Vůdce Orků Gul’dan vytvoří s pomocí temné magie portál, kterým můžou Orkové proniknout do jiného světa a ten osídlit. Shodou okolností se jejich cílem stane právě Azeroth, jehož obyvatelé jsou ochotní bránit svou zemi do posledního muže, ostatně nic jiného jim ani nezbývá. Zdá se, že ničivý střet civilizací nelze zastavit, ti, kdo hledají náhradní řešení, přesto existují.

U nás bude film uveden ve třech variantách. Klasické DVD (268,-), Blu-Ray Steelbook (599,-) a  Blu-Ray 3D (699,-). U DVD bohužel žádné bonusy nebudou.

[embedvideo id=”mCRNZg7JseY” website=”youtube”]

  film14748986251861148907 film14748985711180709696film14603949021072749219

Zvuk: český 5.1, anglický DTS-HD Master Audio 7.1

Titulky: české

Obraz: 16:9, 2.40:1

Bonusy:

  • Vynechané/prodloužené scény

Durotan & Orgrim Petition for Entry, Durotan Fights Dark Scar, Orcs Discuss Fel at the Campfire, Lothar Receives Booomstick at Ironforge, Callan & Khadgar Ride to the Lion’s Pride Inn, Lothar Briefs Officers, Questions Medivh, King and Queen Talk on Balcony, Meeting of the Kingdoms, The City Prepares for War, Lothar Mourns, Garona Comforts Him, and Antonidas Asks Khadgar to Be the New Guardian

  • Svět Warcraftu ve filmu

Původ Story, Svět Talentu, Svět VFX, Vybavení, Svět Motion Capture, Svět Stunts

  • Fanoušci Warcraftu

Očima skalních fanoušků.

  • Warcraft: Komiks Bonds of Brotherhood
  • Warcraft: Expozice v muzeu Madame Tussaud

Bližší pohled na postavy v životní velikosti a sestav z filmu, s důrazem na výstavbu.

  • ILM: Kouzla filmu Warcraft