V pořadu Good Morning America byl uveden finální trailer na Rogue One: Star Wars Story, tedy první samostatný film k Hvězdným válkám, který doplňuje události mezi Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů (2005) a Star Wars: Epizoda IV – Nová naděje (1977).

Film bude vyprávět o skupince povstalců, která se pokusí ukrást plány superzbraně Impéria, Hvězdy smrti. Upoutávka nám blíže představuje postavu jménem Galen Erso (Mads Mikkelsen), který je otcem hlavní hrdinky Jyn Erso (Felicity Jones), a patří k hlavním konstruktérům Hvězdy smrti. Ze záběrů je patrné, že pracuje proti svému přesvědčení. Hodně prostoru dostává velitel sekce vyvíjející ultimátní zbraň Impéria Orson Krennic (Ben Mendelsohn), který je patřičně slizký.

Větší cameo ve filmu bude mít Darth Vader (hlas James Earl Jones), v jedné ze scén si vyslechne informace o mohutné síle Hvězdy smrti. Daleko zajímavější jsou ovšem scény ze samotného konce traileru, kdy se Vader rychle blíží k zoufalému veliteli Krennicovi. Uvidíme, jak nakonec budou scény vypadat a jestli Vader použije Sílu. Dále trailer odhaluje více záběrů z velké bitvy, která čeká Povstalce s Impériem v tropickém světě Scarif, kde je řídící základna stavby Hvězdy smrti. Níže si můžete prohlédnout nový plakát k filmu. Film Rogue One: Star Wars Story má v ČR premiéru 15. prosince 2016.

Oficiální synopse: Rogue One: A Star Wars Story pojednává o nesourodé skupině bojovníků z hnutí odporu, kteří se společně vypraví na nebezpečnou misi. Pokusí se ukrást plány Hvězdy smrti a přinést tak galaxii novou naději.

1476308544

Zdroj: youtube.com