Studio Walt Disney zveřejnilo první upoutávku k již pátému dobrodružství série Pirátů z Karibiku. Celý název filmu zní Piráti z Karibiku: Mrtví muži mnoho nepoví. Režie se ujala dvojice Joachim Rønning a Espen Sandberg, kteří mají za sebou povedený snímek Kon-Tiki. Scénář k filmu napsal Jeff Nathanson a premiéra nás čeká 25. května 2017 (i přesto, že je film už dávno dotočený, různé průtahy a letošní nabité léto z pohledu Disney nakonec film posunuly na rok 2017. Tvůrci tedy měli dostatek času na doladění filmu).

Na scénu se samozřejmě vrací Deppův Jack Sparrow a spolu s ním se ve filmu objeví kapitán Barbossa (Geoffrey Rush), jejich úhlavní nepřítel kapitán Salazar (Javier Bardem) a také Will Turner (Orlando Bloom). V dalších rolích se objeví Brendon Thwaites, Kaya Scodelario, David Wenham nebo také Keith Richards a prvně zavítá do Karibiku Paul McCartney.

Níže se můžete podívat na teaser k filmu, který nám blíže představuje hlavního záporáka, tedy kapitána Salazara, a jeho posádku. Teaser se nese v pochmurném tónu, vizuální stránka vypadá dobře a tak doufejme, že i samotný příběh bude stát za to.

Zveřejněn byl i první plakát k filmu a fotka se samotným kapitánem Jackem Sparrowem. Režisér Joachim Rønning na svém Instagramu zveřejnil video, jak se dělá hudební doprovod k filmu.

45730 52026

Zdroj: youtube.com