Uveďte své kouzelné kufry do aktivního módu, protože nová PEVNOST je konečně tady! A nepřichází sama.

Společně s ní totiž konečně vstupuje na scénu Mlok Scamander a jeho FANTASTICKÁ ZVÍŘATA A KDE JE NAJÍT. Podle našeho názoru budou všichni potterovci Eddieho Redmaynea milovat.

pevnost-ukaz-str-1Stejně jako KUBA A KOUZELNÝ MEČ. Seriálovým novinkám přitom vládne unikátní WESTWORLD. Pochopitelně ale nesmíme minout ani přítomnost spektakulárního DOKTORA STRANGE.

V literatuře se pak zaměříme na opojný fantasy hymnus STÍN KRKAVCE a na MĚSÍČNÍ KRONIKY, famózní mix klasické pohádky a hodně povedené sci-fi. Chybět ale nebudou ani papíroví ŽIVÍ MRTVÍ: INVAZE. Všichni dobrodruzi si ale smlsnout také na CECHU OBJEVITELŮ: CESTĚ DO SHAMBALY, jejímž spoluautorem je sám Kevin Costner.

pevnost-ukaz-str-3A od famózního Dana Simmonse se k nám dostává PÁTÉ SRDCE, perfektní variace na příběhy Sherlocka Holmese. Stejně tak nám pak do čísla promluvil DOCTOR WHO. A víte, co je to MODRÁ CREW? A znáte TŘIPÍKY? Či chuť SOLI MOŘE? Nebo se chcete stát součástí VLČÍ SMEČKY či družiny ZLÉHO ZELENÉHO RYTÍŘE?

pevnost-ukaz-str-4Je pouze jeden časopis na světě, který vám to umožní! Pevnost vítá podzim a moc se s vámi těšíme na shledanou na našich stránkách!