Snímek Kráska a zvíře se pomalu odhaluje. Dříve byl zveřejněn teaser k filmu a před pár dny se objevily nové fotky, na kterých můžeme vidět Krásku s tváří Emmy Watson a také Dana Stevense, který hraje Zvíře. Režie snímku se ujal Bill Condon a premiéra je u nás stanovena na 16. 3. 2017. Dá se předpokládat, že v následujících týdnech se dočkáme i plnohodnotného traileru, který nás s filmem blíže seznámí.

Dále se můžeme těšit na Luka Evanse, Maurice Kevin Klina, Emmu Thopson, Ewana McGregora nebo Iana McKellena. Jak můžete vidět na nových fotkách, film se bude držet animované předlohy a půjde tedy o striktní převod do hrané podoby.

[embedvideo id=”c38r-SAnTWM” website=”youtube”]

1475258290

1475258297

Oficiální synopse: Pohádka pojednává o pyšném a sobeckém princi, kterého stará čarodějnice za trest promění v netvora. Díky tomu, že je mladý, mu dá ještě jednu šanci na záchranu. Pokud se do něj zamiluje nějaká dívka, může se opět proměnit v člověka. Do jeho opuštěného zámku se po letech zatoulá vynálezce Maurice. Netvor jej zajme, avšak Mauriceova dcera Belle (Kráska) se nabídne, že převezme otcovo místo. Netvor souhlasí a jak už to tak v romancích (a pohádkách) bývá, ti dva k sobě nalézají pozvolna náklonnost. Situaci komplikuje marnivý krasavec Gaston, který chce mít Belle pro sebe za každou cenu.

1467901444

Zdroj: youtube.comscreenrant.com