Natáčení Ligy spravedlivých je v plném proudu a tak se s námi režisér snímku Zack Snyder podělil o nové fotky. Jako první fotku máme Batmanův taktický oblek, který velmi připomíná ten, který oblékal Christian Bale v trilogii Temného rytíře.

image image

Před pár dny proběhl Batman Day, což je oficiální oslava známého hrdiny DC. Při této příležitosti odhalil Snyder první fotku komisaře Gordona, kterého ve filmu hraje J. K. Simmons.

image

V minulosti byla role nabídnuta i Bryanu Cranstonovi, který ji ale odmítl, jelikož by postavě nemohl dát svůj osobitý styl a pojmout ji dle svých představ. Nelíbilo se mu také to, že by byl srovnáván s minulými představiteli této postavy.

J. K. Simmons uvedl, že jeho komisař má ve snímku jen malou roli, což ale nevylučuje, že bychom v budoucnou mohli vidět Gordona daleko více. Jako první myšlenka vás asi napadne zejména sólový film Batmana, který se bude bezpochyby odehrávat v Gothamu a měl by zahrnovat tradiční Batmanovy nepřátele.

Oficiální synopse: Poháněný obnovenou vírou v lidstvo a inspirovaný Supermanovou vznešenou obětí, se Bruce Wayne s pomocí nového spojence, Diany Prince, postaví ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman společně dávají dohromady tým nadlidí, který se postaví proti nově probuzené hrozbě. Avšak navzdory zformování bezprecedentní ligy hrdinů (Batman, Wonder Woman, Aquama, Cyborg a The Flash), může být na záchranu planety, která čelí útoku katastrofických rozměrů, už pozdě.