Warneři rozšiřují své DC univerzum, jehož součástí nově bude i slavná Justice League Dark. Temnější verze hrdinů s nadpřirozenými schopnostmi, tedy jiná, než kterou aktuálně natáčí Zack Snyder. Snímek ale nakonec nepůjde do kin pod názvem Justice League Dark, ale zkráceně Dark Universe. Navíc nepůjde jen o úplné antihrdiny, v týmu totiž jsou třeba John Constantine nebo Swamp Thing.

Režie by se měl ujmout Doug Liman, který natočil povedený sci-fi akční snímek Na hraně zítřka a příští rok od něj uvidíme další kousek s Tomem Cruisem, American Made. Navíc režiséra čeká ještě adaptace sci-fi Chaos Walking. Pak by se mohl vrhnout na již zmíněný Dark Universe. Scénář k filmu píše Michael Gilio.

 

Členy Justice League Dark jsou Andrew Bennett (staletý upír), Black Orchid, doktor Mist (expert a poradce), Frankenstein (monstrum), John Constantine, Deadman (duch zavražděného akrobata), Madame Xanadu (kartářk používající mystické síly), Raven (napůl démon, napůl člověk), Swamp Thing (má nadlidskou sílu, umí telepatii a vládne rostlinnému světu), Zauriel (anděl), Zatanna (kouzelník). Uvidíme, které postavy si do snímku tvůrci vyberou.

Zdroj: variety.com