Nejbližší marvelovka se na Comic-Conu prezentovala novým trailerem,  ten se drží zavedeného stylu a přináší řadu nových záběrů. Doctor Strange do našich kin dorazí 3. listopadu a v hlavní roli se objeví britský herec Benedict Cumberbatch. Jeho mentorem by měla být The Ancient One, kterou hraje Tilda Swinton, na dobré straně by měl stát i Baron Karl Mordo s tváří Chiwetela Ejiofora a také Christine Palmer, kterou hraje půvabná Rachel McAdams. Padouchem filmu by měl být Kaecilius s tváří Madse Mikkelsena. V zatím nespecifikovaným rolích se objeví Michael Stuhlbarg, Benedict Wong, Amy Landecker a Scott Adkins.

Režie se ujal zkušený Scott Derrickson, který natočil například výborný snímek Sinister nebo Chraň nás od zlého. Na scénáři se podílela tříčlenná sestava scénáristů, jmenovitě Thomas Dean Donnelly, Joshua Oppenheimer a Jon Spaihts. Hudebního doprovodu se ujal Michael Giacchino a již hudební doprovod traileru dává tušit, že půjde o výrazný a svébytný soundtrack. Pevně doufejme, že nás po dlouhé době čeká nezapomenutelný soundtrack, který si člověk bude moci pustit i vícekrát.

Jak již bylo zmíněno, upoutávka se drží stylu předchozí ukázky a před námi je zatím jedna z nejodlišnějších marvelovek, které zatím stáj Marvel představila. Magické síly, ohýbání reality, poletování a hlavně barevný tón filmu přinese do již tak pestrého světa zase něco nového. Ano, řada z vás může namítnout, že je tu výrazná podobnost s Inception, ale zatím nevypadá, že by to jakkoli mělo vadit. Ohýbání reality totiž v Doctor Strange jde na úplně jinou úroveň a bude tedy rozhodně zajímavé sledovat, jak to ve filmu bude fungovat.

Benedict Cumberbatch, Tilda Swinton, Rachel McAdams, Mads Mikkelsen, Benedict Wong, Chiwetel Ejiofor & Scott Derrickson. Na letošní Comic-Con dorazili tito představitelé klíčových postav filmu. Níže si můžete prohlédnout nové fotky v lepší kvalitě a nový plakát k filmu.

 

57b365c11b871

57b36666ee727

dr-stranger-poster_0

Zdroj: youtube.com / collider.com