Již brzy bude přijde na DVD a Blu-Ray snímek Captain America: Občanská válka. U nás film vychází 14. září a níže si můžete přečíst, co se bude nacházet uvnitř nosiče.

Oficiální synopse: Film studia Marvel Captain America: Občanská válka se odehrává v době, kdy Steve Rogers převzal vedení nově zformovaného týmu Avengers, který se nadále snaží chránit lidstvo. Dojde však k dalšímu incidentu, ve kterém sehrají Avengers nešťastnou roli. Politické tlaky vyústí ve vytvoření systému zodpovědnosti vedenému vládní organizací, jež na tým superhrdinů dohlíží a řídí ho. Nová skutečnost Avengers rozdělí na dva tábory. Jeden vede Steve Rogers, jež hájí svobodu Avengers, aby mohli bránit lidstvo bez vládních zásahů. Druhý vede Tony Stark, který překvapivě zastává myšlenku vládního dohledu a zodpovědnosti. Připravte se vybrat si svou stranu a přidat se k non-stop akci na dvou frontách…

U nás bude film uveden ve čtyřech variantách. Klasické DVD (358,-), Blu-Ray Captain America (538,-), Blu-Ray Iron Man (538,-) a nakonec Blu-Ray 3D (628,-). U DVD bohužel žádné bonusy nebudou.

[embedvideo id=”tojIFkS8aM4″ website=”youtube”]

  57743081a63f7577430c6ef0b0577430f33baa2

Zvuk: český 5.1, anglický DTS-HD Master Audio 7.1

Titulky: české

Obraz: 16:9 2.40:1

Bonusy:

  • Krátké filmy
  • Společně zvítězíme, rozděleni padneme. Jak se natáčel Captain America: Občanská válka 1. část
  • Společně zvítězíme, rozděleni padneme. Jak se natáčel Captain America: Občanská válka 2. část
  • Captain America: Cesta k občanské válce
  • Iron Man: Cesta k občanské válce
  • Vystřižené a prodloužené scény
  • Marvel’s Doctor Strange – Exclusive Sneak Peek

Celkem 60 minut standardních bonusů od Marvelu, kde se můžete těšit na vystřižené a prodloužené scény, cestu obou hrdinů k titulní Občanské válce, datované od prvního Iron Mana. Je škoda, že se nejspíše znovu nedočkáme kratičkého filmu (jakým je třeba The Consultant), takzvané Marvel One-Shots. Vše ale ještě není ztraceno, šance tu i nadále je. Na exkluzivní sneak peek se můžete podívat níže.

[embedvideo id=”BZfv3XJlPdg” website=”youtube”]