Už všichni nadšenci do psaní příběhů poslali svá díla do 6. ročníku soutěže O Dračí řád?

Pokud ne, tak nezapomeňte zaslat! Zbývá posledních 10 dní, kdy přijímáme Vaše povídky na e-mailu odracirad@seznam.cz, proto neváhejte a podělte se o svou práci s námi. Těšit se můžete na spoustu pěkných cen a hlavně také na možnost se zviditelnit se svou tvorbou.

V co nejkratším čase po uzávěrce přijetí povídek připravíme souhrnný článek, kde se můžete těšit na bližší informace o dalším průběhu soutěže a seznam přijatých prací (jen názvy povídek, autoři uvedeni nebudou, aby byla zachována anonymita).

A na co se mohou výherci 6. ročníku soutěže O Dračí řád těšit?

Zde Vám předkládáme ukázku cen, které mohou vítězové získat. Také zde můžete vidět, co se bude s Vaší povídkou dít, pokud vyhrajete. Možnost změny si vyhrazujeme, ale věříme, že toto právo využijeme spíše v případě, že cen bude přibývat.

  1. Předmět symbolizující 1. místo (Dračí řád), knižní ceny, upomínkové předměty Mfantasy, publikace povídky na Mfantasy, publikace povídky v případě vytváření sborníku.
  2. Předmět symbolizující 2. místo, knižní ceny, upomínkové předměty Mfantasy, publikace povídky na Mfantasy, publikace povídky v případě vytváření sborníku.
  3. Předmět symbolizující 3. místo, knižní ceny, upomínkové předměty Mfantasy, publikace povídky na Mfantasy, publikace povídky v případě vytváření sborníku.
  4. – 10. Knižní ceny, upomínkové předměty Mfantasy, publikace povídky na Mfantasy, publikace povídky v případě vytváření sborníku.

Autoři povídek, umístěných na 11. až 20. místě, získají knižní ceny. Jejich povídky mohou být z rozhodnutí redakce také publikovány na Mfantasy, nebo ve sborníku soutěže.

Nejpozději do 3 dní Vám vždy bude zasláno potvrzení o přijetí povídky do naší soutěžní databáze, proto kontrolujte Vaše schránky a v případě nedoručení potvrzovacího e-mailu zašlete svou povídku znova.

Vy, co jste již svou povídku zaslali na uvedený e-mail, nyní můžete najít potvrzení o přijetí povídky do naší soutěžní databáze. Pokud se náhodou stane, že nic ve své e-mailové schránce nenajdete, zašlete povídku znova.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaše povídky!

 

 

 

Děkujeme všem sponzorům soutěže:

jota-logo       epocha       index

PR_EUROMEDIA_logo

ALBATROS_MEDIA_CMYK      logo      mytago

triton